Fanúšikovia akčných filmov boli neuveriteľne nadšení potom, čo Sylvester Stallone ohlásil piate pokračovanie kultovej série “Rambo”. Pred pár týždňami sa na internete objavili zábery z jeho tréningov na túto úlohu a nechce sa nám veriť, že slávny herec má už 72 rokov! 

Každý správny chlap pozná filmy o Johnovi Rambovi, ktorého vďaka svojmu scenáru vytvoril práve Sylvester Stallone. A rovnako ako v prípade boxera Rockyho, aj v Rambovi hrá Stallone už desaťročia hlavnú úlohu. Prvá časť s podtitulom “Prvá krv” vyšla ešte v roku 1982 a v najbližších mesiacoch sa po takmer tridsiatich rokoch dočkáme už piateho pokračovania. To by sa malo objaviť na plátnách kín v druhej polovici tohto roka s názvom “Rambo 5: Posledná krv”.

Tento titul naznačuje, že pôjde pravdepodobne o posledný film slávnej série, aj keď v prípade Stallonea platí, že nikdy nehovor nikdy. Každopádne, legendárny akčný hrdina nič nepodcenil ani v tomto prípade a v posilňovni priam potil krv. A všetko nasvedčuje tomu, že na ďalšieho Ramba sa môžeme tešiť už teraz!

Sylvester Stallone tréning na Ramba 5

Foto|Video: YouTube