Dvadsaťtisíc nadšencov si v T-Mobile aréne Las Vegas naživo pozrelo, ako brilantným technickým knokautom zložil Mayweather úradujúceho šampióna MMA a UFC Conora McGregora. Bol to súboj bez lásky a pre veľké prachy. Riadi sa ale podobnými hodnotami aj osobný život Floyda Mayweathera? 

Byť partnerkou jedného z najlepšie platených atlétov sveta, to je asi snom nejednej ženy. Finančné zabezpečenie a prestížne postavenie po boku známeho muža ale so sebou neraz prinášajú aj temné tajomstvá. A že to dámy po boku víťaza zápasu storočia nemali ľahké, je všeobecne známe. Mayweather totiž nakladačky nerozdáva len v ringu.

mayweather

V roku 2010 v sebe Mayweather neudržal zlosť a keď sa jeho vtedajšia partnerka vrátila v noci z bowlingu s „priateľkami“, nezachoval sa práve ako gentleman. Dvojica sa pohádala a situácia sa nezaobišla ani bez príjazdu mužov zákona. Floyd spoločný príbytok síce opustil, no hlava mu nevychladla, pretože sa po odchode policajtov vrátil naspäť.

Matku svojich troch detí Mayweather zobudil vrieskajúc s jej telefónom v ruke. Zjavne sa mu nepáčilo, čo sa medzi správami dočítal. Tá šte*ka totiž očividne randila aj s ďalšími chlapmi. Mayweather zradu nepredýchal a hlava-nehlava ju zmlátil päsťami. Josie, ako sa Floydova bývalá volala, sa triasla od strachu. Okrem bitky, ktorú schytala, mimochodom, pred zrakom ich spoločných ratolestí, sa jej Mayweather vyhrážal aj smrťou.

O tom, že sa Mayweather tvrdením „ženu ani kvetinou neudrieš“, neriadi, svedčia aj záznamy spoločnosti Deadspin z roku 2014. V obsiahlej správe sa píše, že násilie páchané na ženách nie je pre neho ničím výnimočným. Za ostatných trinásť rokov napadol nežné pohlavie dokonca až sedemkrát. Tieto nie príliš galantné činy si boxer odpykal krátkodobými pobytmi za mrežami a verejnoprospešnými prácami.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Zdroj: mamamia.com.au, businessinsider.com | Foto: Facebook