Dvadsaťpäťročná Simone Toon si žije ako v bavlnke. Oblieka si len to najdrahšie oblečenie, stravuje sa v luxusných reštauráciách a pravidelne lieta na tie najlepšie dovolenky. Sama pritom ale nezarobí ani jediný cent. Ako je to možné?Život zlatokopky, alebo exkluzívnej spoločníčky, ako Simone sama seba na verejnosti označuje, nie je vôbec náročný. Mladá žena to dokazuje tým, že nenávidí vstávanie pred 12. hodinou. Jej deň sa teda začína zväčša na pravé poludnie, kedy vstane a vydá sa na 2 hodiny do fitness centra. Nasleduje návšteva solária, nechtového štúdia a obed s priateľkou v luxusnej reštaurácii, keďže Simone si nedokáže predstaviť, že by si mala variť sama. Potom prichádza tradičné vyfintenie sa a po ňom už odchod do podnikov s prestížnou klientelou, respektíve na miesta, ktoré sú pre Simone zaujímavé.

Dobre, poviete si, že ak má na to dosť peňazí, nech si podobný život pokojne vedie. Paradoxom ale je, že Simone za svoje obľúbené činnosti nezaplatí ani cent. Financie jej poskytujú bohatí starší muži, ktorých ochotne vyhľadáva. Napokon, sama by si svoje módne kúsky a dovolenky platiť ani nemohla, zo svojho života totiž pracovala len dva roky. V tom čase zrejme začínajúca modelka vycítila, že zarábanie peňazí tradičným spôsobom nie je nič pre ňu.

A koľko taká zlatokopka minie mesačne? Nuž, ako samotná Simone tvrdí, tá suma sa u nej pohybuje v priemere okolo hodnoty 4 500 €. To všetko však len za predpokladu, že v tom čase nenavštívi jednu z exkluzívnych dovoleniek, kde dokáže oplieskať ďalších pár tisíc. Tak napríklad, naposledy bola v Dubaji, kde jej partner vyčlenil na nákupy 9 000 €! 25-ročná žabka sa už ale raz stihla aj popáliť, a to, keď skúšala “vzťah” až so 62-ročným deduškom. Po predošlých skúsenostiach preto vyhľadáva zväčša mužov, ktorí sú len o 15 rokov starší. No ako sama vraví, vek do 45 je ešte v poriadku. Títo chlapi totiž vedia, ako sa o ženu postarať.

A aby sme nezabudli, Simone nenechala jednu nitku suchú ani na pracujúcich ženách. „Ženy, ktoré musia pracovať, sú hlúpe. Peniaze sa predsa dajú zarobiť aj oveľa jednoduchšie,“ uzavrela.

Foto: Pinterest, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.