Ak by ste sa prešli po jednom z bratislavských nákupných centier, zaista by ste tam našli kávičkovať mnoho slečien, ktorých prácou je zároveň aj ich najväčšia záľuba – kopanie zlata. A ako to má taká zlatokopka v hlave usporiadané? Tak ako Alex Munoz z Kalifornie, ktorá svoj koníček bez hanby predstavila i verejnosti.

Alex Munoz dala len prednedávnom zbohom svojmu snúbencovi, s ktorým mala trojročný vzťah, pretože jej nevedel poskytnúť luxus, ktorý vyžadovala napriek tomu, že bol majiteľom stavebnej firmy. Mladá brunetka sa vyjadrila, že svojho ex ešte stále miluje, no okolnosti ju nútia randiť s mužom, ktorý zarába 25 melónov dolárov za rok. Platí jej školné na University West Coast. V jej živote však miesto nemá len tento milionár, ale aj ďalší, vďaka ktorému si zas mohla založiť vlastnú upratovaciu firmu. Jeden z nich by sa podľa jej slov mohol stať aj jej manželom, aspoň tak by si to Alex priala vo svojich snoch.

sex-so-zlatokopkou

Prečítajte si tiež:
Zlatokopka. Aké je to začať si s ňou?

 

Pred snúbencom, ktorému dala zbohom, sa snažila svoju vášeň k drahým veciam a neštandardný životný štýl utajiť. No nič netrvá večne a aj túžba po minulom živote lásku prevýšila a z Alex sa opäť stala. zlatokopka.

Sugar Baby, ako Alex prezývajú jej známi, si totiž svoju závislosť k luxusu pestuje už od svojich 21 rokoch, teda od roku 2010. Prezradila, že v tomto období bola úplne na mizine, preto sa rozhodla riešiť svoje finančné ťažkosti pomocou milionárov, ktorých si vyhľadávala cez internet. Kráska, samozrejme, zaujala hneď niekoľkých, ktorí začali súperiť o jej pozornosť. Predbiehali sa v tom, ktorý jej dá väčší dar, a tak mala zrazu Alex Bentley v hodnote 110 tisíc eur, absolvovala školu za 70 tisíc eur – stala sa z nej opatrovateľka, prišla úplne jednoducho k domu za 160 tisíc eur a dokonca jej začal robiť spoločnosť aj čierny panter a niekoľko koní. Všetky tieto luxusné pozornosti od mužov, plus nejaké tie peniaze, mali dokopy hodnotu 345 tisíc eur. Ak by ste si však o nej pomysleli, že je to ku*vička, tak svoje telo vrátane lona zverila len do rúk jedného muža. Ostatní sa mohli tešiť len z jej spoločnosti.

Zdroj: dailymail.co.uk