Preslávila sa vďaka seriálu Divoké kone, neskôr zahviezdila v nedávnej filmovej novinke Pírko a najnovšie ju označili za herečku s najkrajšími prsiami v celej Európe. Dominika Zeleníková!

Nie každému z vás meno Dominika Zeleníková niečo hovorí, a tak vám túto talentovanú Slovenku trošku predstavíme. Dominika má 26 rokov a pochádza z Bánoviec nad Bebravou. Prvýkrát sa do povedomia širokej verejnosti dostala menšou rolou v seriáli Divoké kone či vo filme Kandidát. Preslávila sa taktiež ako speváčka kapely S hudbou vesmírnou, ktorej hity ako “Je nám teplo” alebo “Šírime mladosť!” ste určite zachytili aj vy.

Dominika Zeleníková

Najnovšie Slovenka zahviezdila v hlavnej úlohe filmu Pírko. Stvárnila v ňom osemnásťročnú Martinu, ktorá opustila brány detského domova, ale namiesto šťastného života s priateľom ju čakala séria nepríjemných zážitkov, akými sú drogy či nedobrovoľná prostitúcia. Vo filme sa ukázala i nahá a zrejme na základe obnažených záberov ju pred pár dňami česká stránka Extra.cz označila za ženu s najkrajšími prsiami v celej Európe. Či je to naozaj pravda, už necháme na vašom posúdení, ale ak ste film Pírko doteraz nevideli, tak vám dávame jeden silný dôvod na jeho zhliadnutie.

Dominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika ZeleníkováDominika Zeleníková

Pírko oficiálny trailer

S hudbou vesmírnou – Šírime mladosť!

Video: YouTube | Foto: Facebook, Instagram