Milan Lasica raz povedal výrok: „Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami, no na Slovensku nemusia, naproti už ide ďalšia.“ Musíme s ním len stopercentne súhlasiť a táto mladučká Slovenka vás o tom dokonale presvedčí! 

Zuzana Kardošová má ešte len 17 rokov, no už teraz je známa široko-ďaleko. Najmä vo svete fitness, keďže sa tomuto športu už zopár rokov aktívne venuje. Spočiatku jej síce šlo len o to, aby schudla, no postupne sa vypracovala medzi absolútnu elitu. Minulý rok získala v Španielsku titul majsterky Európy v kategórií junioriek do 160 centimetrov.

Na Slovensku patrí už teraz medzi top fitnesky a čaká ju zrejme svetlá budúcnosť, keďže úspechy žne už aj v ženskej kategórii. Chlapi pri pohľade na jej skvelú postavu a krásnu tváričku šalejú a my môžeme byť hrdí na ďalšiu krásnu a šikovnú babu zo Slovenska.

Zuzana Kardošová

Zuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitness

Zuzana Kardošová fitness

Zuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitnessZuzana Kardošová fitneska

Foto: Instagram/Zuzana.kardosova_ifbb