V súčasnosti zažíva posilňovanie či bodybuilding opäť obrovský boom a tomuto trendu podľahli aj mnohé ženy. Fit postavy ala Timea Trajteľová dostávajú mužov do varu, avšak nájdu sa aj dámy, ktoré to s prácou na svojom tele poriadne preháňajú.Dokonalým príkladom je 26-ročná ruská powerlifterka Nataliya Kuznetsova, ktorá od krku nahor vyzerá ako ktorákoľvek iná sympatická žena. Ak sa však pozriete na jej telo, mnohí stratíte reč. Nataliya má totiž podľa vlastných slov niečo viac ako 100 kilogramov pri 170 centimetroch výšky.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Cvičeniu sa venuje už 12 rokov a sama si dala prezývku amazonka. Vo svete je však známa aj ako najsvalnatejšia žena sveta a je držiteľkou niekoľkých rekordov. Takých 170 kilogramov na benchpress a 240-kilogramový mŕtvy ťah, ktorými sa Nataliya pýši, by zrejme nezvládla ani väčšina chlapov. Hoci sa medzi nami mužmi nájde len málo obdivovateľov jej tela, Nataliya Kuznetsova má na Instagrame takmer 200 tisíc followerov.

Nataliya Kuznetsova

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).