Reklama sa na svetlo sveta dostala iba pre pár dňami, no na svoju reakciu nenechala dlho čakať. Podľa reklamy majú mať ženy, ktoré budú piť kokosový nápoj, plné a krásne prsia. Toto pobúrilo celú krajinu!Čína je pohoršená a spoločnosť, ktorá nápoj vyrába, sa bráni. O čo sa vlastne jedná? Spoločnosť, ktorá vyrába kokosový nápoj, zvolila svoju novú marketingovú kampaň. Vytvorila reklamu, ktorá je na dané pomery až príliš zvodná. Modelky bežia po pláži, hladia si prsia a tvrdia, že ak aj ostatné ženy budú piť propagovaný nápoj, budú mať aj ony krásne veľké a pevné prsia. Navyše, aj ich telo bude pôvabné.

Reklama si však vyslúžila vlnu kritiky, pretože vraj až prehnane upozorňuje na ženské prsia a je príliš ladená do erotického podtónu. Navyše, neexistujú žiadne výskumy, ktoré by spoločnosť vykonala a tie by preukázali priamy vplyv rastu ženských pŕs a konzumácie kokosového nápoja.

čínska reklama na kokosový nápoj

Spoločnosť sa bráni tým, že v roku 1997 vyšiel článok, ktorý poukazuje na vplyv konzumácie kokosových plodín a s tým súvisiaci rast ženských prsníkov. Práve tento výskum použili na svoju marketingovú kampaň.

Či sa od kokosového nápoja prsia zväčšia alebo nie, to nevieme, ale krásne video s “naboptnaným” čínskym poprosím si môžete pozrieť tu:

Zdroj: YouTube, todayevery.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.