Tomu sa nechce ani veriť! Je považovaná za jednu z najkrajších českých miss, no ona sa aj tak neznášala. Zuzana Jandová, ktorá vyhrala v minulosti prestížnu súťaž krásy, konečne priznala, čo sa na konci roku 2016 stalo a prečo to viedlo až k hospitalizácii v psychiatrickej liečebni v Bohniciach.

Povestnú korunku krásy modelka získala ešte v roku 2008, no ani tá jej nezabezpečila skutočné šťastie, akoby si mnohí predstavovali. Aj napriek mnohým životným úspechom totiž Zuzana stále trpela pocitom, že nie je dostatočne pekná. Istú dobu dokonca túžila po tom, aby sa na jej víťazstvo v českej Miss úplne zabudlo.

Zdá sa však, že nad pochybnosťami, ktoré ju tak zožierali a dokonca doviedli až na bohnickú psychiatriu, definitívne zvíťazila, o čom svedčia aj Zuzkine slová na jej sociálnej sieti. „Už milujem svoje telo a seba samú! Hurá! Veríte tomu, že som sa celý život neznášala? Poznáte to? Ničí vám to život? Ide to zmeniť! Som toho živým dôkazom. Teraz už o sebe dokážem povedať, že som krásna. Teraz mi je už jedno, čo si kto o mne myslí a ako ma vidí. Môj pohľad na seba to nijako nezmení!“ uviedla po dlhom čase vysvetlenie na svojom instagramovom účte česká kráska, ktorej dostať sa z najhoršieho zrejme pomohol aj nový priateľ Tomáš. Ten môže na bývalej Misske oči nechať a niet sa vôbec čomu diviť, veď Zuzka vyzerá vskutku fantasticky!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zuzana Jandová

Zuzana Jandová skončila na psychiatrii - nemala sa radapsychické poruchy

S priateľom Tomášom

Foto: Instagram