31-ročná Angličanka menom Cindy Moore túži po umelom vzhľade se*uálnej bábiky od svojich osemnástich, kedy si prvýkrát nafarbila vlasy a vyskúšala výrazný make-up. Pre radikálnu zmenu sa však rozhodla, až keď zistila, že ju snúbenec podvádza!Cindy Moore z Manchestru bola donedávna obyčajnou ženou a zároveň matkou 6-ročnej dcéry Lacey a 8-ročného syna Maxa. Keď sa ale dozvedela, že snúbenec a otec ich spoločných dvoch detí jej “zahýba”, mierne jej “preplo”. Rozhodla sa teda zrealizovať svoj sen z mladosti a premeniť sa na dokonalú nafukovaciu bábiku!

Takto vyzerala Cindy pred plastikami.
Takto vyzerala Cindy pred plastikami.

Dvojnásobná mamička začala držať prísnu diétu, sedemkrát do týždňa cvičila a z veľkosti oblečenia 24 prešla na veľkosť 12. Aby dosiahla svoj “ideál krásy”, v priebehu jedného roka minula viac ako 12-tisíc dolárov na silikónové prsia, nadpojenie vlasov či zväčšenie pier, ktoré podstupuje trikrát do týždňa. So svojim vzhľadom však aj tak nie je stále úplne spokojná a napriek tomu, že cez prsia veľkosti 7 si zrejme nedovidí ani na “škatuľu”, chce ich mať ešte väčšie.

Živá Anča, ktorej fanúšikovia sú ochotní zaplatiť za jednu “odvážnu” fotografiu 37 dolárov, tvrdí, že celá rodina ju na ceste za jej “plastovým” snom 100%-ne podporuje: ,,Moja 6-ročná dcéra miluje môj výzor bábiky a tvrdí, že sa na ňu dosť podobám. Synovi sa teraz tiež páčim omnoho viac.” Ukážková matka však na druhej strane priznáva, že život se*uálnej bábiky má aj svoje tienisté stránky: ,,Na diskotéky príliš nechodím, pretože tam na mňa všetci čumia alebo popiskujú kvôli mojim veľkým prsiam. O záujem mužov nemám núdzu, keby som chcela, môžem chodiť na rande každý večer, no ľudia si niekedy neuvedomujú, že som živý človek, nie ozajstná nafukovacia bábika.”

Obrovské “nárazníky” živej Anče si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.