Claire miluje beh, no to nie je všetko. Vždy, keď si totiž ide zabehať, robí jednu vec. A o svoje zážitky sa delí na Instagrame. Dnes ju tam sleduje viac ako 41 tisíc ľudí a my sa nečudujeme. Je to totiž fakt vtipné!

Claire v roku 2015 navštívila na Deň vďakyvzdania v Kansase svojho brata. Pred výdatnou večerou si však išla zabehať. Nanešťastie sa stratila. Behala po sídlisku ako zmyslov zbavená, až konečne objavila jeho dom. Keď sa potom pozrela do svojej bežeckej aplikácie, skoro odpadla od smiechu. Jej trasa totiž pripomínala mužský pohlavný orgán. To sa Claire zapáčilo natoľko, že odvtedy behá tak, aby vždy vytvarovala pohlavný úd. Na Instagrame má táto jej myšlienka obrovský úspech. Na prvý pohľad nevinnú blondínku sleduje už 41 tisíc ľudí.

Claire priznáva, že ju tieto kresby často motivujú k tomu, aby si išla zabehať. Hoci to miluje, občas totiž nemá energiu a práve plánovanie cesty, ktorá vytvára vtipné obrázky, ju dokáže nakopnúť. Sama však tvrdí, že niekedy je to tak ľahké, akoby niekto ulice v tomto tvare vytvoril naschvál. Nuž, možno to bola jej sestra. Alebo nejaká iná žena, ktorá sa motivuje mužským náradím.

Claire

Fotku jej trasy si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/Dick_run_claire