Nedávno sme vám priniesli článok o najkrajších mamičkách, ktoré môžete nájsť na Instagrame. Sophie Guidolin sa do neho nedostala, no to len z toho dôvodu, že si jej príbeh zaslúži svoj vlastný článok. Rodáčka z Austrálie je vo veku 30 rokov už štvornásobnou mamou, ktorá po pôrodoch dokázala zhodiť 30 kíl. Dokázala sa dostať do super formy a tú nedávno predviedla v plavkách!

Sophie Guidolin pochádza z austrálskeho mesta Adelaide, ktoré patrí k najhorúcejším miestam na zemi. V januári tohto roka tam dokonca namerali až 46,6 stupňov Celzia. Ľudia sa tam teda premávajú v plavkách jedna radosť a Sophie nie je žiadnou výnimkou. Po tom, čo porodila dvoch synov, sa začala aktívne venovať cvičeniu a zhodila neskutočných 30 kíl. Po ďalšom tehotenstve a pôrode dvojičiek teda už nemala žiadny problém dostať sa späť do skvelej formy, ktorú pravidelne dokumentuje na Instagrame.

Tam jej účet sleduje vyše 370-tisíc ľudí a nechýbajú ani odvážne zábery na jej vypracovaný zadoček v zarezaných bikinách, ktoré nájdete na konci našej galérie. Mnoho žien si zo Sophie môže brať určite príklad, pretože ak by ste ju stretli na ulici, určite by ste netipovali, že má už štyri deti!

Sophie Guildolin

Jej pozadie v bikinách nájdete >>TU<<

Foto: Instagram/SophieGuidolin