Na svete asi neexistuje futbalový fanúšik, ktorému by bolo teba predstavovať Ronalda. Legendárny útočník z Brazílie hral počas svojej úžasnej kariéry s mnohými veľkými hráčmi a taktiež proti mnohým velikánom stál ako súper. Pozrite, ako vyzerá jeho tím snov!

Na viacerých YouTube kanáloch sa v poslednom období objavilo zaujímavé video, ktoré má ukazovať ideálnu futbalovú jedenástku legendárneho brazílskeho kanoniera Ronalda. Ak je toto naozaj pravda, tak tento 42-ročný chlapík vie rozhodne zostaviť tímik snov. Do brány zaradil ikonu Parmy a Juventusu Gianluigiho Buffona, pred ktorého postavil obranný štvorzáprah v zložení Cafu, Paolo Maldini, Fabio Cannavaro a Roberto Carlos.

Do stredovej formácie zvolil dvoch obrovských velikánov svojho remesla a síce Andreu Pirla a Zinedina Zidana. Na krídla Ronaldo postavil argentínske ikony Diega Maradonu a Lionela Messiho. Do útočného dua pre zmenu zvolil sám seba a svojho krajana Pelého. Pred pár mesiacmi mal Ronaldo tiež zostaviť svoj päťčlenný tím snov a tam zaradil Diega Maradonu, Zinedina Zidana a legendárnych krajanov Zica s Pelém.

Ronaldo: Ideálna jedenástka

Zdroj: YouTube | Foto|Video: YouTube