Home MIX Takmer každá žena túži po radovánkach vo vani

Takmer každá žena túži po radovánkach vo vani

0
Takmer každá žena túži po radovánkach vo vani

INZERCIA | Vaňa slúži na umývanie, relaxáciu alebo na prehriatie svalov po náročnom dni. Priznajme si však, že aj na intímne zábavky. Štatistiky uvádzajú, že 74 % žien túži po milovaní vo vani. A chlapi určite nezostávajú pozadu. Ako ste na tom s partnerkou vy?

Možno si nepotrpíte na písanie básní, z času na čas však stojí za to okoreniť vzťah
a prichystať vášmu dievčaťu pekný večer, z ktorého sa môže vyvinúť dosť horúci zážitok. Čo napríklad napustiť vaňu plnú peny? Mokré telo pôsobí živočíšne, koža je omnoho citlivejšia na dotyk, všetko je ako keby intenzívnejšie, takže sa máte na čo tešiť.

Rohová vaňa je ideálna

Najlepšou voľbou pre chvíle vo dvojici je rohová vaňa. Vojdete sa do nej obaja, aj keď ste kus chlapa. Zároveň si môžete na plochu odložiť poháre vína, tanier s jahodami a zapálenú sviečku. Jasné, znie to ako neskutočné klišé, ženy to však takto chcú. Nemá zmysel proti tomu namietať.

Útulný penzión ako záložné riešenie

Ak doma rohovú vaňu nemáte, vyberte útulný penzión s izbou, kde rohovú vaňu majú,
a pozvite ju na romantický víkend. Za toto gesto vám bude veľmi dlho vďačná a odpustí si vyčítavé pohľady, keď vyrazíte s kamošmi na futbal.

Malú vaňu ani neskúšajte

Ak máte doma malú a hlavne úzku vaňu, radšej si tento nápad rozmyslite. Dve natisnuté sardinky, ktoré sa nemôžu ani pohnúť, nie sú sexy. Možno to vezme pokojne a spolu sa tomu zasmejete. Je však dosť možné, že si to vztiahne na seba a bude si myslieť, že je tučná. A to fakt nechcete.

Vaňu nahraďte sprchou

A čo ak vaňu doma nemáte a do penziónu sa vám nechce? Doprajte si spoločnú sprchu.
Pozor však na klzkú podlahu, príliš akrobatické prvky a ďalšie nástrahy, ktoré by mohli celý večer pokaziť. Vo filme síce všetko vyzerá jednoducho a samozrejme, realita je však iná. Na radovánky v sprche treba tréning.

Zdroj: Sanitino.sk