Pred pár mesiacmi sme vás informovali o tom, že chlap, ktorého prezývajú “Iránsky Hulk” by mal v klietke nastúpiť proti ďalšiemu svalnáčovi Martynovi Fordovi. Všetko je však nakoniec inak a zdá sa, že Sajad Gharibi si vybral úplne iného súpera! 

Brazílsky Hulk vs. Iránsky Hulk? Prečo nie! Zdá sa, že tento šialený nápad sa v roku 2019 stane naozaj realitou. Romario Dos Santos Alves (ďalej už iba Romario) totiž prijal výzvu na zápas od Sajada Gharibiho. Brazílčan bol kedysi vychudnutým strážnikom, no odkedy začal chodiť do posilňovne, stala sa z neho absolútna beštia a má tisíce fanúšikov. K tomu mu ešte taktiež prischla prezývka Hulk, takže by to bol súboj dvoch naozaj obrovských chlapov.

Celé to však má ako inak jeden háčik. Romario totiž musí pribrať na váhu 120 kilogramov, zatiaľ čo Sajad musí na túto hmotnosť schudnúť. Potom by im už nič nemalo brániť v tom, aby sa stretli v pravdepodobne najbizarnejšom súboji histórie MMA zápasov. Mnoho fanúšikov je však proti tomu, pretože im to príde ako urážka bojových umení a posielajú oboch skôr na stretnutie v sumo. No, lenže pravdepodobne rovnaký počet ľudí by bolo ochotných za niečo také zaplatiť, len aby to videli na vlastné oči.

Romario Dos Santos Alves

Sajad Gharibi

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Instagram/RomarioDosSantosAlves, Instagram/SajadGharibi