Hamza bin Ládin je postrachom celého sveta. Syn obávaného, avšak už zosnulého teroristu Usámu bin Ládina sa ocitol v hľadáčiku spojených koaličných jednotiek USA, Británie a ďalších krajín. Strach je oprávnený. Experti si myslia, že Hamza chce nasledovať kroky svojho otca!Tomu, že synáčik Usámu bin Ládina má veľké plány, nasvedčuje fakt, že netrvalo dlho a Hamza sa ocitol na čele teroristickej organizácie al-Káida. Preto je aj na zozname najobávanejších osôb a koaličné jednotky ho majú zadržať – mŕtvého alebo živého.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Odkedy je Usáma bin Ládin mŕtvy, Hamza sa vyhýba okolitému svetu a darí sa mu ostávať v anonymite. Avšak až doteraz! Pred niekoľkými dňami zverejnil video, na ktorom islamskí radikáli popravili rukojemníkov. Nikto ale nevie presne určiť, kde sa momentálne Hamza nachádza. Niektorí tvrdia, že zrejme v Pakistane, niektorí zase, že sa ukrýva v Sýrii.

Tajné zložky sa spoliehajú na svojich ľudí v teréne a s nádejou dúfajú, že Hamza urobí chybu, ktorou sa prezradí. Zatiaľ mu však hranie sa na mačku a myš vychádza podľa plánov. Nám len ostáva veriť, že ho čoskoro chytia!

Zdroj: Edition.cnn.com| Foto: YouTube.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk