najvyhladavanejsie peckove herecky

Stránku Po*nhub zrejme pozná takmer každý, veď patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie stránky s videami pre dospelých. Táto stránka vznikla v roku 2007 a práve v týchto dňoch oslavuje okrúhle výročie desať rokov. No a pre fanúšikov si pripravila veľmi zaujímavé informácie…Mobilná aplikácia

25. mája 2007 bola spustená stránka pre počítač, v roku 2008 už vznikla aj mobilná aplikácia. Tá však dlhodobo nemala až taký úspech, aký by si tvorcovia želali. To sa však postupom času zmenilo a dnes až šokujúco dominuje.

Koľko času by ste strávili prezretím všetkých videí

Na začiatku tam bolo, samozrejme, len pár videí, no denne sú pridávané nové a nové. Aktuálna štatistika hovorí o skutočne šialených číslach.

Priemerný čas návštevníka stránky

Od vzniku stránky sa aj tento ukazovateľ výrazne zmenil. Je pravdou, že každý užívateľ strávi pri pozeraní videí rôznu dobu, no vo všeobecnosti dĺžka návštevy stránky klesla.

Najsledovanejšie kategórie

V tomto prípade má človek v dnešnej dobe na výber naozaj abnormálne množstvo kategórií. Táto stránka vám vyhovie takmer pri akejkoľvek požiadavke. Či sa chcete pozerať na staršie, mladšie, ryšavky, Aziatky, biele, čierne, chudšie alebo mohutnejšie, vždy si vyberiete. Tieto kategórie sú však tie najvyhľadávanejšie.

Herečky

Nie každému stačí kliknúť na nejakú kategóriu. Tak, ako má niekto obľúbených hercov a herečky v “normálnych” filmoch, mnohí majú aj svoju obľúbenú péčkovú hviezdu. Táto desiatka herečiek je najvyhľadávanejšia.

Zdroj: po*nhub.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba