Od predstavenia najnovšieho Iphonu ubehlo len pár dní, no ako to už býva zvykom, legendárne jablko je opäť terčom tých najrôznejších posmeškov. Napriek tomu, že spoločnosť si okrem očakávanej osmičkovej rady chcela šplhnúť “revolučným” Xkom, mnohí tvrdia, že ide len o ďalšie predražené “haló” na míle vzdialené presvedčeniam Steva Jobsa! ,,Nový Iphone je ako dieťa narodené po gang bangu viacerých spoločností.”

,,Nový Iphone stojí 1000 dolárov. Dúfam, že Siri vie aj vyfajčiť vtáka.”

Najväčší pokrok v spoločnosti Apple, odkedy Iphone existuje

Očakávanie vs. realita. 1965: ,,Dúfam, že v budúcnosti budú existovať lietajúce autá a ľudstvo vynájde liek na rakovinu. 2017:

Miliardy investované do výskumu len preto, aby sa z ľudí mohli stať hovoriace emoji ho*ná.

Zákazník: Mohol by som prosím dostať Iphone, ktorý je cenovo dostupný, výkonnejší a má lepšiu výdrž batérie? Apple: Animoji!

Za 1200 dolárov by nás mal Iphone dostať na dovolenku ešte predtým, ako sa prepneme do lietadlového režimu.

Je pekné, že naraz predstavili Iphone 8 a 10 (X). Nebude to trošku trápne, keď Iphone 9 a 11 tiež naraz predstavia v septembri.

Apple v podstate predstavil nový Samsung S8

Paródia na predstavenie Iphonu 8

Preklad:

  • Malá až nulová výdrž batérie (batéria je predsa pre verejnosť najmenej dôležitá).
  • Je tak veľký, že sa nezmestí do ruky ani do vačku. Môžete si však kúpiť Apple batoh, dostupný výhradne v Apple Stores.
  • Je kompletne zo skla, takže ak vám spadne, rozbije sa na tisícky kúskov. Žiadny strach, môžete ísť do najbližšieho Apple store a kúpiť si nový.
  • Úplne sme odstránili jack na slúchadla a akúkoľvek možnosť počúvania hudby. Môžete ísť však do Apple store a priplatiť si 500 dolárov.
  • Iphone je v cene malej hypotéky, ale vy všetci ste tak je**nutí, že si ho aj tak budete stále kupovať.
  • Vidíme sa aj o rok ču*áci, nech vás môžeme obrať aj o zvyšok vašich peňazí

Zdroj/Foto: 9gag.com, Instagram