Home Featured Superstar PSG do Realu Madrid? Táto suma vám vyrazí dych!

Superstar PSG do Realu Madrid? Táto suma vám vyrazí dych!

0
Superstar PSG do Realu Madrid? Táto suma vám vyrazí dych!

Paris Saint-Germain FC má vážne problémy. Klub vedený katarskými majiteľmi síce dominuje vo francúzskej Ligue 1 i v tamojších pohároch, ale opätovne vyhorel v Lige majstrov a teraz sa musí obávať o jednu zo svojich najväčších hviezd. Neymar má byť totiž na lane slávneho Realu Madrid!

Osemfinálové prekliatie PSG v Lige majstrov

Len pred pár dňami francúzsky klub Paris Saint-Germain FC šokujúco vypadol v osemfinále Ligy majstrov, keď si v domácej odvete nepostrážil dvojgólový náskok z prvého stretnutia a prehral 1:3 s Manchestrom United. Tento koniec PSG v Champions League bol extrémne diskutovaný aj kvôli spornej ruke Kimpembeho, ale najmä kvôli tomu, že Parížania napriek obrovským investíciám nedokázali prekročiť svoj tieň a v posledných troch rokoch vždy vypadili už v prvom kole vyraďovacej časti Ligy majstrov.

V roku 2017 premárnili štvorgólový náskok a následne šokujúco podľahli Barcelone, o rok neskôr nestačili v ostrosledovanom dvojzápase na Real Madrid. Tento rok bol nad ich sily anglický veľkoklub Manchester United a krátko po tomto fiasku sa vo veľkom začalo špekulovať o tom, že pre Neymara to bude ďalšie znamenie, aby definitívne opustil parížsky klub.

Rekordný prestup Neymara do Realu Madrid?

Posledné správy zo Španielska hovoria o tom, že Real Madrid, ktorý sa v tejto sezóne výrazne trápi, sa pripravuje na gigantický nákup. Za hviezdneho Brazílčana by vraj vedenie klubu bolo ochotné zaplatiť astronomických 350 miliónov libier, čo je v prepočte 407,4 milióna eur. Zároveň chce vraj “Biely balet” nalákať Neymara na rozprávkový plat.

Niekdajší hráč brazílskeho Santosu a katalánskej Barcelony poberá v Paríži ročne 36 miliónov eur, ale Real Madrid je údajne ochotný ponúknuť mu až 45 milónov eur za rok. O tom, že tentokrát môže byť špekulácia o Neymarovom odchode z PSG vážna, svedčia aj niekdajšie informácie, podľa ktorých mal Neymar dohodu s vedením PSG. Tá mala hovoriť o tom, že ak po dvoch rokoch nebude vzájomná spkojnosť, klub mu nebude brániť v odchode…

Zdroj: Sport-english.com, Sportbible.com | Foto: YouTube