Určite si pamätáte na neoblomného podnikateľa z Hong Kongu, pána Cecila Chao Sze-Tsunga, ktorý sa rozhodol svoju dcéru Gigi vydať za každú cenu. Avšak bol v tom jeden obrovský háčik.

Keď sa Cecil v roku 2012 rozhodol, že mužovi, ktorý sa zosobáši s jeho dcérou daruje 65 miliónov dolárov, získal si pozornosť celého sveta. O to viac sa táto pozornosť navýšila o ďalšie dva roky, kedy ponúkal Cecil budúcemu zaťovi rovných 80 miliónov. Ani to ale nestačilo a Gigi odmietala tisíce nápadníkov. K dnešnému dňu pritom neuspelo asi 20 000 mužov.

gigi

Dôvod bol jednoduchý: Gigi žila v šťastnom manželstve so svojou lesbickou partnerkou Sean Eav, s ktorou sa zosobášila vo Francúzsku. Zbohatlík Cecil ale od svojej dcéry žiadal, aby viedla tradičný život a uzavrela manželstvo s mužom. Nečudo, že je mladá pani zo správania svojho otca sklamaná. Už niekoľkokrát ho totiž žiadala o to, aby ju rešpektoval takú, aká je.

Nepomohlo. Aj to je jeden z dôvodov, prečo Cecil navýšil ponuku na konečných 180 000 000 (!) dolárov. Inak, čiperný dôchodca nepatrí k žiadnym anjelikom. Ako sám tvrdí, počas svojho života vystriedal 10 000 mileniek, pričom s tromi z nich má 6 detí.

Foto: 12160.com