Home Kultúra Sukničkár Charlie Sheen natočil nový film! Neuveríte, na aký žáner sa dal tento búrlivák…

Sukničkár Charlie Sheen natočil nový film! Neuveríte, na aký žáner sa dal tento búrlivák…

0
Sukničkár Charlie Sheen natočil nový film! Neuveríte, na aký žáner sa dal tento búrlivák…

Aj keď fanúšikovia a kritici po prevalení HIV kauzy a zdravotných problémov búrlivákovi Charlie Sheenovi zrejme nedávali žiadne šance na ďalšiu akciu na filmovom plátne, opak sa stal pravdou. Charlie sa vrhol na natáčanie a budete poriadne prekvapení, v akom žánri zakotvil.

Zdalo sa, že sukničkár Charlie má už v živote všetko za sebou, no on sa rozhodol natočil nový film. A nie hocijaký. Konečne dostal priestor realizovať sa vo svojej srdcovej problematike, ktorou je pád dvojičiek v New Yorku. Film s veľavravným názvom 9/11 je natočený na počesť výročia od tragickej udalosti a v hlavnej dejovej línií sa predstaví päť ľudí, ktorí uviaznu vo výťahu budovy World Trade Center.  V dramatickom thrilleri inšpirovanom skutočnými príbehmi si zahrá aj taká hviezda, ako Whoopi Goldberg.

Charlie je doma známy svojou náklonnosťou ku konšpiračnej teórii ohľadne magického dátumu a trochu verí, že Obama a Clintonová zapáchajú po pekelnej síre. Ako vyjadril vlastnými slovami: “Cítim sa byť hlboko spojený s daným materiálom a teším sa na prácu s mojou drahou kamarátkou Whoopi Goldberg.” Fanúšikovia však až také nadšenie nezdieľajú a po zhliadnutí traileru ho nešetria slovami kritiky. Zrejme by viac ocenili, keby natočil pokračovanie Dva a pol chlapa. Čo hovoríte vy?

Trailer 9/11 s Charlie Sheenom v hlavnej úlohe

Zdroj: mashable.com, yahoo.com, YouTube | Foto: YouTube, wallsdesk.com