Balíte už tretí týždeň tú nenormálnu blondínku s tým mini-zadočkom, o ktorom sa vám sníva každú noc. Zabrala na vaše nadbiehanie? Super! Možno ste už teraz niekde na méte, kde ju prvýkrát zoberiete k sebe domov. Zámienka, že si spolu pozriete jej obľúbený film, vám vyšla, pretože sme vám ju zrejme poradili v niektorom z našich predchádzajúcich článkov ;-). Ste ako futbalista, čo kope jedenástku. Všetci diváci vedia, že šanca brankára je malá. Ale pozor! Občas sa ani nemusí snažiť a strelec bránu netrafí, prekopne alebo sa potkne. Aby sa vám nestalo niečo podobné, dajte na zopár overených rád, ako si pripraviť pôdu pod nohami tak, že skórujete na 100% vždy ako Messi.

 

Upratané

Potrebujeme predsa, aby sa dievča cítilo dobre. A dievčatá majú rady keď je upratané, vyglancované, vypulírované. Najmä obývačka! Ale dajte si určite prácu aj s tým týždňovým riadom v kuchyni, nech nie ste za vagabunda. No a nemôžeme predsa zabudnúť na spálňu, čo ak sa bude treba (to viete, že bude) premiestniť do sektoru B, že áno. Vzorovo ustlané, vyvetrané a v zásuvke nočného stolíka sada našich obľúbených kondómov. Veď boli v akcii aj s lubrikantom. Ak by náhodou niektoré veci nešli úplne podľa plánu ;-)

Atmosféra

Vonná sviečka. Hnusnej kvetinovej vône sa síce nezbavíte ešte ďalšie dva dni a hlavne vás z nej zajtra bude fajne bolieť gebuľa, ale hlavne, že ona spraví „jéééj, to je levanduľa, že?“. Hovno vieme, či je to levanduľa či iný záchodový smrad, najdôležitejšie je, že budeš povoľnejšia moja. „Áno levanduľa, tú mám najradšej,“ treba odvrknúť…

Oblečenie

Samozrejme, že sa nemôžete dať do teplákov. Nechcete byť za křupana. Rifle, košieľka, proste frajírek ako sa patrí. Kvalitný parfém, účes jak pán a hlavne: žiadne papuče! Keď po polhodine filmu ona navrhne, že sa prezlečiete do niekoho pohodlnejšieho – hurrá! Napríklad do nohavičiek, mojenko ;-)?

Občerstvenie

Pukance s kolou neurazia, šampanské s jahodami mierne prezradia naše plány, ale v utajovaní skutočností sme predsa majstri nad majstrov, takže jednoducho prehlásime, že to je naša bežná rutina k dobrému filmu, najmä ak máme takto výnimočnú spoločnosť. „Ty si to takto nedávaš k filmíku?“. V chladničke nachystané očká s lososom či kaviárom, trošku správnych ťahov a čoskoro sa budú diať veci. ;-)

Pozor na úľavy!

Môžete pozerať akokoľvek nudný film, napínavý začne byť hlavne v situácii, kedy sa vám chce pustiť zlého ducha. Ono, štatisticky vieme, že človek si denne potrebuje uľaviť v priemere asi tak… No veď čítajte tu: Číselné fakty o prdoch, prdnutiach a prdení ;-).

Máte v sebe pukance s kolou, no komu by sa nechcelo práve teraz, že áno. A aj tak budete tlačiť k sebe polky, nech sa deje, čo sa deje! Ale môžeme váš upokojiť – ona robí to isté, čo myslíte, načo slúži pauza na úpravu mejkapu? Hlavne na úpravu výstrihu a všetky tie ženské kontroly „či je všetko tam, kde má byť“, plus samozrejme, že aj to! Aj dievčatá si normálne na záchode userú, tak ako každý normálny človek. Ale ak pozeráte komédiu a hrozí výbuch smiechu, dávajte pozor, aby sa spolu so smiechom nedostavil aj zhrozený pohľad od spolusledovateľky. Od prípadného rošošo vás to môže mierne oddialiť alebo cestu k nemu úplne zasekať a to nechceme! Radšej priebežne „odskakujte“ pre nejaké oriešky alebo niečo a v miestnosti vedľa vybavte, čo je treba ;-). Tiež pozor na grgnutia, v miestnosti je dáma!

Výber filmu

Život je nespravodlivý, zvyknite si na to. Vy vyberáte, ale ona schvaľuje. Takže vlastne, vyberá ona, ale my máme pocit, že sme to vybrali my. Ak to bude chmulovina (čo určite bude), hádajte, kto je na vine? Áno, správne za debila sme vždy my, to je však údel gentlemana :-). Najhoršie to bude s intelektuálkami. Tam môžete ísť s americkou produkciou do zadku, jediné, čo prejde, budú európske zdĺhavé filmy, reálne naozaj o ničom, no musíte sa tváriť, že je to vrchol kinematografie a tých 30 % na CSFD tomu dali hlupáci skazení komerčnou tvorbou rýchlo kvasených hollywoodskych hlúpostí. Hej hej… to vieš, moja.

Le Final Grande

Veľké finále. Už od začiatku musíte mať na pamäti to, že tam nesedíte preto, aby ste si pozreli film, ale preto, aby ste si pozreli, ako vyzerá bez nohavičiek a podprsenky. Robte jej chute, zapojte fantáziu pre jemnučké dvojzmysly a ešte jemnejšie narážky, navoďte atmosféru, z ktorej už nebude inej cesty iba cez vašu posteľ. Ale hlavne, za každých okolností z toho musíte vyjsť ako hrdina, ako mačo, ako absolútny gentleman. Ak by sa to aj nemalo podariť dnes, s týmto prístupom vám to určite vyjde na druhýkrát. Aspoň viete, že to nie je nejaká lacná štetka a nerobí to s každým hneď na prvom rande.

Len pre pobavenie, aký je rozdiel medzi sledovaním filmu, keď ho pozeráme sami:

Upratané

Zbláznili ste sa? Kvôli filmu sám alebo s kamošmi? Srať na celé vysypané smeti alebo umyté riady. Ak predsa budete nejaký riad potrebovať počas filmu, tak si ho umyjete. Poriadok na stole v obývačke alebo uprataný gauč? Chceme sa predsa cítiť ako u seba doma v pohodlí, nie ako v nejakej naškrobenej hotelovej izbe za 200 eur na noc. A čo s tým celým má, prosím vás, spoločné ustlaná posteľ?

Umývanie riadu po jedle nabúrava celú koncepciu domácnosti. Umýva sa zásadne pred jedlom a iba to, čo budeme nevyhnutne potrebovať.

Atmosféra

Atmošku navodíme najjednoduchšie tak, že každému zúčastnenému povieme, aby sa cítil ako doma. Vyhladačky nôh – samozrejmá vec. Fajčenie priamo v miestnosti – ak si zapálite vy, ako pán domáci, môžu aj ostatní. Požívanie drog priamo pri filme: ako inak?

Oblečenie

Oblečenie – čo najpohodlnejšie a čo najštýlovejšie :-).

Občerstvenie

Hostiteľ by sa mal postarať aspoň o jednu plechovku piva na hlavu. Ak niekto prinesie fľašku niečoho ostrejšieho, treba ju otvoriť. Chrumky, čipsy a krekry sú voľnou vstupenkou každého zúčastneného.

Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer.

Úľavy

Grganie a prdenie je samozrejmá súčasť každého dobrého hollywoodskeho akčáku. Smelo do toho: kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí!

Výber filmu

My, páni tvorstva, vieme, čo je dobré. A keby nie, čekneme, čo nové v sekcii filmov na ManMagazin.sk a niečím fajným sa určite necháme inšpirovať.

Le Final Grande

Cieľom takéhoto pohodového sledovania filmíku je dostať sa do náladičky, navodiť tú správnu atmosféru a v prípadnej dobrej náladičke sa vybrať pozrieť nejaké tie dievčatá…

Ako to máte vy?

Foto: wallpaperscraft.com