Mladá študentka menom McKenna Clark sa deň pred skúškou poriadne opila a v tejto rozradostenej nálade sa rozhodla poslať profesorovi zamilovaný mail. Bohužiaľ, profesor Grams jej lásku neopätoval a na mail neodpísal, no samotnú študentku vlastný výtvor pobavil natoľko, že sa ho po vytriezvení rozhodla zavesiť na internet.Okrem dôležitej skúšky mala mladá McKenna na druhý deň odovzdať aj úvahu v podobe eseje, ktorú sa zrejme rozhodla zakomponovať do svojho ľúbostného listu. Nuž dúfajme, že pán profesor má zmysel pre humor…

List pánovi profesorovi:

Je nelegálne bozkávať sa vo vlaku, reči o počasí by mali byť nelegálne. Malo by byť legálne bozkávať sa vo vlaku, pretože je to romantické! Profesor Grams, volám sa Mckenna. Teda mala som pár Dr. Pepperov a je mi fajn. Vaša úloha je veľmi ťažká. Nemôžem ju urobiť. Je mi už lepšie, lebo Dr. Pepper už vyprchal. Práve premýšľam nad úlohou, ktorú ste mi dali. Je nelegálne bozkávať sa vo vlaku, pretože je to porušenie bezpečnosti. Keď sa bozkávate vo vlaku, musíte si uvedomiť, že je to nebezpečné. Keby sa rušňovodič bozkával vo vlaku, kto by potom viedol vlak? Nemáte za čo. Milujem vás!

1

Ťažko povedať, čo týmto listom chcela slečna povedať, no na internete sa teší skutočne veľkej popularite. Za pár dní si totiž vyslúžil 100 000 lajkov a 36 000 zdielaní.

Zdroj|Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!