Home Dievčatá Striptérka z Diskopríbehu má dvojníčku. Je ňou jej dcéra, ktorá je poriadna ŠUPA!

Striptérka z Diskopríbehu má dvojníčku. Je ňou jej dcéra, ktorá je poriadna ŠUPA!

0
Striptérka z Diskopríbehu má dvojníčku. Je ňou jej dcéra, ktorá je poriadna ŠUPA!

Hovorí vám niečo meno Adéla Jelínková? Zrejme nie, pretože nejde o žiadnu celebritu, ktorá by sa denne objavovala na televíznych obrazovkách. Donedávna však táto kráska s televíziou predsa len čosi mala, pracovala totiž na Nove ako redaktorka.

Adéla je dcérou herečky Evy Čížkovskej. A tú si možno pamätáte z pokračovania kultového filmu Diskopríbeh. Zahrala si v ňom striptérku, ktorú majú možno viacerí z vás dodnes v pamäti. Aj keď sa potom ešte objavila vo viacerých filmoch a seriáloch, pre väčšinu divákov zostala „tou striptérkou“.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dcéra sa však Eve rozhodne vydarila. Má nielen peknú tvár, ale aj se*y postavičku. Nečudo, veď na sebe poriadne maká. Venovala sa krasokorčuľovaniu, modelingu, šťastie skúšala i v súťaži krásy. Aktuálne študuje vysokú školu, popri ktorej absolvovala stáž v televízii. Vidieť ju bolo možné v reláciách Prásk, Volajte Novu či v Televíznych novinách. Adélka je poriadna šupa a svojej mame, z ktorej sa stala krásna MILF-ka, akoby z oka vypadla. Čo poviete, nevyzerá doslova ako jej mladšia kópia? 

Eva a Adéla

Adéla Čížkovská

Foto: Instagram, YouTube