Tak to by bola bomba. Conor McGregor sa údajne rozhodol pozvať Zlatana Ibrahimoviča, aby si s ním zatrénoval. A vzhľadom k povahe oboch svetoznámych športovcov sa to určite môže stať realitou! 

Zlatan Ibrahimovič je okrem svojho futbalového umenia známy aj tým, že je držiteľom čierneho opasku v kórejskom bojovom umení Taekwondo. Švédsky futbalista aj na trávniku veľakrát ukázal, že tzv. “Kung-fu” chmaty mu nerobia problém a dokáže takýmto spôsobom aj strieľať góly. V minulosti sa navyše vyjadril, že by mu stačilo priblížne šesť mesiacov tréningu na to, aby sa objavil v MMA zápase. A Conora McGregora dokonca označil za Zlatana Ibrahimoviča zmiešaných bojových umení.

Zlatan Ibrahimovič Kung-fu

Na tieto slová reagoval Conor vyhlásením, že rešpektuje Zlatana kvôli jeho víťaznej mentalite, no ďalej pokračoval: „Povedzme si to však na rovinu, je tu len jeden Conor McGregor!”. Potom ešte doplnil, že práve Ibrahimovič sa snaží byť niečo ako McGregor vo futbale a poprial mu v tom veľa šťastia.

Na záver ho však sebavedomo pozval do klietky, aby si s ním kedykoľvek zatrénoval. A všetci fanúšikovia sú zvedaví, či slávny futbalista túto ponuku príjme alebo nie. Veď si to len predstavte, Conor McGregor vs. Zlatan Ibrahimovič!

Zlatan Ibrahimovič Kung-fu góly

https://www.youtube.com/watch?v=shN1LNa7Rd4

Conor McGregor najlepšie momenty

https://www.youtube.com/watch?v=8g9cyTYISZU

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, YouTube