Hlavné mesto Macedónska, Skopje, ponúka študentom naozaj zaujímavú raritu. Nie, nejde o prospechové alebo motivačné štipendium. Ide o študentský domov Goce Delcev, ktorý by pokojne mohol dostať prívlastok najhorší!

Plesnivé a navlhnuté steny, rozpadnutá omietka, špinavé podlahy a miestnosti,  „chutné jedlo“, hrdzavé radiátory a chodby ako z hororu. Toto sú doslova neľudské podmienky, ktoré by nechcel zažiť žiadny študent. A predsa tento internát poskytuje „strechu“ nad hlavou viac ako 1200 študentom ročne. Zároveň je najvačším študentským internátom v krajine.

Vitajte v Goce Delcev!

Najhorší internát na svete Najhorší internát na svete 1 Najhorší internát na svete 2 Najhorší internát na svete 3 Najhorší internát na svete 4 Najhorší internát na svete 5 Najhorší internát na svete 6 Najhorší internát na svete 7 Najhorší internát na svete 8 Najhorší internát na svete 9 Najhorší internát na svete 10 Najhorší internát na svete 11 Najhorší internát na svete 12 Najhorší internát na svete 14 Najhorší internát na svete 15 Najhorší internát na svete 16

Najhorší internát na svete 13

BONUS: Pre porovnanie – Študentský domov v Macedónsku vs. Väzenie v Nórsku

Internát vs Vazenie

Zdroj a foto: acidcow.com