Zvraštená tvár, zatvorené oči, pootvorené ústa… Takto nejako sa mnohí tvárime v okamihu, keď nám telo zachváti slastný kŕč orgazmu. No hoci popis môže sedieť naozaj na väčšinu z nás, mimika pri vyvrcholení je veľmi špecifickou záležitosťou a pokojne by sa dala prirovnať k odtlačku prsta.Výraz tváre pri orgazme patrí k intímnym záležitostiam a vychutnať si ju spravidla môže len vaša polovička. Že v TOM okamihu človek nevyzerá veľmi fotogenicky, nie je žiadnym tajomstvom. Počas orgazmu totiž telo prechádza obrovskou búrkou, v jedinom momente sa vzrušenie mení na rozkoš sprevádzanú tisíckami emócií a sústrediť sa vtedy na výraz svojej tváre je naozaj nemožné.

10 najkrajších orgazmov p*rno priemyslu nájdete na Manforum.sk >>> TU

Tvorcovia z YoTube kanálu WatchCut Video sa rozhodli ukázať, aké pri vyvrcholení strúhame grimasy. Oslovili ženy a mužov rôzneho veku s požiadavkou, aby pred kamerou predviedli svoj výraz pri orgazme. Výsledkom je tak stovka fingovaných vyvrcholení v priebehu necelých dvoch minút, ktorá určite stojí za pozretie. Nájdete si medzi grimasami aj tú svoju?

10 najkrajších orgazmov p*rno priemyslu nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.