Momentálne sa nachádzame v 21. storočí a mobily sa stali akousi súčasťou každého z nás. Zároveň nám naše malé smartfóny ponúkajú čoraz viac možností byť v kontakte aj s inými ženami, s čím prichádza žiarlivosť či kontrolovanie. Ak vaša polovička nájde vo vašom telefóne niečo, čo by tam určite nájsť nemala, hneď je oheň na streche. Niektoré veci sa totiž vysvetľujú veľmi ťažko, ale to vám asi hovoriť nemusíme. Pre takéto prípady by ste mali určite vedieť nasledujúce veci.

Heslo

Inteligentné telefóny nám nedovoľujú len zamknúť simkartu pin kódom, ale aj celý telefón či už heslom, vzorom, alebo číselnou kombináciou. Ak ste zadaný, túto vec by ste si mali nastaviť skôr, ako si nastavíte čas a dátum, lebo je to fakt vychytávka na nezaplatenie.

Zvonenie

Boli časy, keď sme sa pred kamarátmi na ihrisku chválili svojou Nokiou 3310 a tým najbrutálnejším polyfonickým monofonickým (opravil Tomáš v diskusii, ďakujeme) monizvonením. No ale tieto časy sú už nenávratne preč, a tak si na zvonenie môžeme nastaviť hocijaký zvuk, ktorúkoľvek pieseň alebo čokoľvek, čo sa na nejaký zvuk podobá. Ak ste však zadaný, určite by ste mali mať ako zvonenie na svoju polovičku „imperial march“ ako predzvesť, že sa treba pripraviť na niečo zlé.

Erotické video alebo fotky

Naše rozumné telefóny nám prinášajú aj funkcie, akými sú nahrávanie videa alebo fotografovanie. Hoci je toto trošku háklivejšia vec, ale verte, nič tak neoživí váš se*uálny život ako to, že si vaše posteľné hry nahráte alebo vám vaša polovička pošle nejaké šteklivé selfíčko. Má to aj iné výhody, a to tie, že môžete dokumentovať to, čo robíte zle, alebo sa po rozchode môžete pochváliť kamarátom v krčme, ako ste spolu vyvádzali. Inak, viete si predstaviť, koľko peniažkov sa dá zarobiť na takej amatérskej video nahrávke ?

Imaginárne kontakty

Ak vám jedna žena nestačí, tak by ste sa mali poistiť tým, že vaša bokovka ostane inkognito v každej situácii. Jej číselko by ste si v tomto prípade mali uložiť ako mužskú variáciu jej mena, čiže z Janky sa hneď stane Jano. Vyhnete sa tak zbytočným otázkam, prečo vám Jano neustále vyvoláva alebo prečo neustále vyvolávate Janovi.

Menštruačný kalendár

Aj keď sa vás toto netýka, tak aj tak sa vás to týka. Nie je nič horšie, ako keď máte či už narodeniny, alebo iný sviatok a očakávate, že vás vaša partnerka poteší po nemenovanej stránke, no ona povie “nenene, dostala som to”. Situácia, kedy by ste radšej počuli všetko iné než toto, no nie? A práve preto by ste si mali do svojho mobilu zaobstarať apku s menštruačným kalendárom, aby ste zistili, kedy môže a kedy nie. Zároveň viete, kedy sa máte obávať 9-tim mesiacom stop a namiesto kondómov začať kupovať výbavičku.

Dúfame, že sme vás inšpirovali a že už viete, ako si “upgrejdovať” váš telefón a využiť ho na sto percent, hlavne keď zdieľate svoj čas s priateľkou.