INZERCIA | Dnešná uponáhľaná doba kladie na ľudí obrovské nároky. Očakáva sa od vás 100% nasadenie v práci, vyšportované telo a večer perfektný výkon v posteli. Okrem toho sa treba postarať o chod rodiny, finančné zabezpečenie a radi by ste sa venovali aj svojim koníčkom. Kde na to všetko ale vziať energiu, keď sa už počas obedňajšej prestávky cítite akoby vás prešiel vlak? A vlastne, poznáte Modafinil?

Robte si počas dňa prestávky

Vaša pozornosť, sústredenie a pamäť sa počas dňa prirodzene znižuje a vy si pripadáte vyčerpaný. V tomto stave nie ste schopný podávať plnohodnotný výkon, mať kreatívne nápady a už vôbec nie podať športový výkon či venovať sa náročnejšej fyzickej aktivite. Jednou z rýchlych pomôcok je vyhradiť si krátky čas len pre seba. Zájdite si na čerstvý vzduch, vypnite, alebo si dajte krátku rozcvičku, aby sa váš mozog aspoň trochu reštartoval a zregeneroval.

Doprajte si spánok

Spánok je považovaný za výdatný relax pre ľudský organizmus. Bunky sa počas neho regenerujú, telo naberá nové sily. Netreba ho preto podceňovať a ak sa vám pravidelne stáva, že spíte len pár hodín, mali by ste tento deficit vždy dospať.

Raňajky sú dôležité

Vynechanie raňajok či silná ranná káva nie sú zrovna dlhodobým zdrojom vašej energie. Káva vás síce na chvíľu dokáže „nakopnúť“, no už po chvíli budete opäť zaspávať. Ak si ale na raňajky doprajete poriadnu dávku ovocia a zeleniny spolu s proteínmi, zvýšite svoju výkonnosť do značnej miery.

Spoľahnite sa na overený prípravok proti únave Modafinil

Ak sa však chcete naozaj spoľahnúť na to, že počas dňa nebudete unavený, bez nálady a motivácie, siahnite po overenom prípravku Modafinil. Modafinil je liek, ktorý znižuje únavu, pomáha udržiavať bdelosť, zlepšuje pamäť, reakčný čas, a taktiež prispieva k vyššej motivácii a lepšej nálade. Či už sa potrebujete sústrediť na učenie, zvládnuť náročný deň v práci, alebo podať skvelý športový výkon, Modafinil vám poskytne potrebnú energiu na neuveriteľných 10 hodín.

Je to úplne bezpečné!

Pri tomto prípravku sa na rozdiel od energetických nápojov nemusíte báť negatív a výrazných vedľajších účinkov, čo potvrdili aj vedecké štúdie. Ku roku 2012 bol Modafinil jedinou povolenou podpornou látkou v rámci amerických vzdušných síl. Používaný bol taktiež armádnymi zložkami vo Francúzsku či Veľkej Británii, ako aj astronautmi na Medzinárodnej vesmírnej stanici (ISS). Modafinil je na trhu už 17 rokov a predáva sa vo viac ako 20 krajinách.

Odteraz zvládnete všetko hravo

Zabudnite na ťažké rána, zaspávanie na poradách, či slabé športové výkony. Aj keď sa necítite úplne vo svojej koži, máte po ruke jednoduché riešenie. Či už potrebujete odviesť perfektnú prácu, učiť sa na náročné skúšky, alebo podať skvelý fyzický výkon, odteraz sa nemusíte obávať, či budete mať dostatok energie. S Modafinilom dokážete efektívne myslieť, budete dokonale sústredený, dokážete sa rozhodovať a oveľa viac si zapamätáte. Na svoj výkon sa dokážete koncentrovať a k tomu všetkému budete motivovaný a s dobrou náladou.

Viac o prípravku Modafinil sa dozviete TU!

Zdroj: modafinil.sk