Polícia v Rusku zadržala manželský pár z Krasnodaru a obvinila ho z kanibalizmu. Manželia mali v priebehu 20-tich rokov zabiť a zjesť desiatky ľudí, o čom sa muži zákona dozvedeli len úplnou náhodou.

Ruský manželský pár Dmitry Baksheev (35) a Natalia Baksheev (42) boli zatknutí a obvinení za prečin vraždy, pričom prípad sa naďalej vyšetruje. Ak sa dohady potvrdia, môžu sa stať jednými z najväčších sériových vrahov v Rusku!

V dome manželov to vyzeralo ako v scénach z hororu

Vyšetrovanie tohto ohavného činu začalo 11. septembra, keď stavební robotníci našli stratený mobil a začali si pozerať jeho galériu. Po tom, ako zbadali chladnokrvné fotky muža, ktorý mal rôzne rozkladajúce sa časti ľudského tela v ústach, zdesení odovzdali mobil do rúk polície. Podľa nej môže byť „dvojica kanibalov“ zodpovedná za desiatky zmiznutí a úmrtí až za dve desaťročia. Počas policajnej prehliadky domu manželov bola nájdená fotografia ľudskej hlavy na podnose s ovocím datovaná k 28. decembru 1999. V dome sa našli aj stopy potravín a kusy mrazeného mäsa nejasného pôvodu, ako i poháre obsahujúce ľudské časti s fyziologickým roztokom. Záznamy krasnodarskej polície hovoria, že pár je zodpovedý za smrť okolo 30 ľudí.

Krasnodar kanibalská rodina
Polícia prípad naďalej vyšetruje

Ruské médiá uvádzajú ešte hrozivejšie detaily. Podľa nich si manželia sami vyrábali ľudské konzervované mäso najmä pre vlastnú spotrebu, ale kŕmili ním aj slúžiacich v blízkej vojenskej škole, kde Natalia pracovala ako zdravotná sestra. Celkovo sa vraj našlo 7 balení častí tela, 19 vzoriek ľudskej kože, pozostatky ľudských tiel v pohároch nájdených v mrazáku a pivnici „Krasnodarského domu hrôzy“.

Manželský pár kanibalov v Rusku

Zdroj: Time.com, YouTube | Foto|Video: YouTube