Možno ho už máte a možno vás ešte len čaká. Status OTEC. Človek by ani neveril, ako rýchlo sa to celé zomelie. Maturita, vysoká, práca, dieťa, … Sú to veľké veci a veríme, že ste na svoje otcovstvo patrične hrdý, veď vy ste ten, kto sa na tom najviac narobil, či nie? :P

Ak máte doma malého nezbedníka, je nám viac ako jasné, že spánok je pre vás absolútny luxus. Tým, čo vás nechápu, pustite toto video:

Aj preto máme pre vás jeden tip: spacie pyžamko Buvko. Je odporúčané odborníkmi, pediatrami a najmä rodičmi samotnými, a jeho finta spočíva v tom, že simuluje pocit prostredia ako v brušku matky.

Najčastejšou príčinou budenia sa dieťatka je totiž takzvaný Morov reflex, ktorému sa hovorí aj úľakový reflex. Dôvodom tohto preľaknutia sa je, že sa váš drobec zobudí a necíti steny – okraje tak ako v maternici. Pyžamká Buvko poskytujú tieto okraje a simulujú tak vnútromaternicové prostredie.

361

Napriek tomu, že Buvko je navrhnutý tak, aby na rukách bolo dieťaťu trošku tesné, stále však poskytuje dostatok priestoru na pohyb. Uzavreté rukávy sú ideálne aj pre udržanie baktérií mimo bábätka, čo sa oplatí, ak beriete drobca niekam von, kde má tendenciu, ako všetky malé deti, kadečo chytať a ochutnávať…

Pokojný spánok je pre dieťa veľmi dôležitý a ak nemusíte každú chvíľku v noci vstávať k plačúcemu dieťaťu, vyspíte sa aj vy, čo je ďalší, veľmi dôležitý prínos pyžamiek Buvko. Viac na www.buvko.sk.

Foto: carolsbigmove.blogspot.sk