Film Sídliskový sen možno vidieť v kinách už nejaký týždeň. Stále sú tu však nejakí z vás, ktorí nevedia, či film za zhliadnutie stojí alebo nie. My sme za vás urobili prieskum, film si pozreli a o dojmy sa radi podelíme.

Čo – to o filme prezradil už trailer. Všetci potenciálni diváci, Rytmusovi fanúšikovia, ale aj skysnutí hejteri sa nevedeli dočkať, kedy už ten záhadný film o splnení cigánskeho sna uzrie svetlo sveta. Ak čakáte, že film zobrazí prierez vzniku a pôsobenia Kontrafaktu, mýlite sa. Naozaj ide o memoáre z Patrikovho života, detstva, mladosti, až po súčasnosť. Tri špinavé mená sa v snímke objavia naozaj minimálne.

Dilema stále nevyriešená? Určite si film pozrite, ak ste fanúšik, dozviete sa niečo viac o svojom idole, ktorý, či tomu chceme veriť, či nie, dokázal z ničoho niečo a mal by byť motiváciou pre každého, kto sa bojí a váha. Nie, nemáme všetci začať rapovať, máme robiť to, čo nás baví a ísť si za svojimi cieľmi, presne to vám film chce povedať a povie. Film som si pozrel a “brácho, neľutujem”…