Spoznať ženu niekedy trvá päť minút, niekedy päť dní a niekedy by na to nestačilo ani päť životov. Stačí však jedna jednoduchá otázka a už (väčšinou) môžete aspoň tušiť, s akouže slečnou to máte vlastne dočinenia!

Každý z nás rozdeľuje niekde vo svojej hlave ženy na niekoľko kategórií. Tou malou hlavou ich ja osobne delím na šukateľné, nešukateľné a “na chatu dobrá”. To je ten typ ženy, ktorá je za triezva na hranici “nešukateľná”, ale po pár panákoch sa akoby zázrakom presunie do zóny ošukateľných slečien. Tou veľkou hlavou však rozdeľujem ženy v podstate len na dve základné kategórie – predvídateľné a nepredvídateľné.

Pri tých prvých babách (predvídateľných) mi zväčša stačí pár dní na to, aby som (takmer) presne odhadol, čo povie, ako zareaguje, čo bude odo mňa chcieť a podobne. Poznáme to všetci, proste nuda. Môže vyzerať sebelepšie, ale trávenie času s ňou inak ako se*uálne by bolo marením môjho drahocenného času. Tá druhá kategória – nepredvídateľné, to sú ženy, na ktoré nestačia ani roky, aby som ich dokonale spoznal. Majú v sebe niečo, čo ich robí jedinečnými a dokážu ma stále niečím prekvapiť. Milujem takéto ženy!

Rád sa nových neokukaných báb zvyknem pýtať na to, aké autá sa im páčia.

Každopádne, s prílivom nových mladých slečien, ktoré len nedávno prestali byť násťročné, som však chtiac-nechtiac musel svoje základné kategórie rozšíriť o ďalšie dve. Vypočítavé mršky, ktoré idú na hotové a na normálne baby. Tak nejak som si všimol, že v podstate na to stačí jedna jednoduchá otázka. Rád sa nových neokukaných báb zvyknem pýtať na to, aké autá sa im páčia. Keď odpovie niečo v štýle biele, červené, čierne, purpurové atď, väčšinou je to normálna baba, ktorá nemá ani páru o autách a zrejme nikdy naplno nepochopí, že prečo je auto pre chlapa niečo ako milenka. Ale to je v poriadku, ja tiež nikdy nepochopím, prečo si na seba drbe toľko omietky, keď je krásna aj bez toho. Takto to ale má proste byť.

Keď odpovie niečo v štýle biele, červené, čierne, purpurové atď, väčšinou je to normálna baba, ktorá nemá ani páru o autách.

Akonáhle mi však cikulka na otázku, aké sa jej páčia autá, odpovie so srdiečkami v očiach “bééemvéé”, už väčšinou viem, koľká bije. Vtedy sa mi v hlave rozbliká červené svetlo a vravím si: ,,Vysoká pravdepodobnosť, že toto je veľmi predvídateľná slečna s nábehom na post zlatokopky!” Týmto, samozrejme, nechcem nijako urážať fanúšikov bavorskej automobilky a ani ženy, ktoré sa v autách vyznajú. Ak však slečna vehementne obhajuje túto (alebo hocijakú inú) značku a pritom nemá vodičák a ani najmenšiu šajnu, čo je (napríklad) zadný náhon, tak nech ide do pi*e. Pre mňa je to trápna lacná pipenka, ktorá ide s davom a bavorák chce mať LEN preto, lebo je to teraz in.

Akonáhle mi však cikulka na otázku, aké sa jej páčia autá, odpovie so srdiečkami V očiach “bééemvéé”, už väčšinou viem koľká bije. Vtedy sa mi v hlave rozbliká červené svetlo!

Samozrejme, aj takéto “bavoráčikovské” slečny môžu vemi ľahko spadať do kategórie ošukateľných, ale už nad niečím vážnejším by mal človek uvažovať trošku s nadhľadom. Skúste vyskúšať túto otázku v praxi a možno o pár týždňov sami zistíte, že aj jedna na oko bezvýznamná otázka vám môže ušetriť kopu času, nervov a vlastne aj peňazí.

Ak slečna vehementne obhajuje túto značku a pritom nemá vodičák a ani najmenšiu šajnu, čo je (napríklad) zadný náhon, tak nech ide do pi*e!

Na záver len toľko, že každému sa môže páčiť, čo chce, ale aj tak verím tomu, že (minimálne) polovica z týchto pseudofanúšičiek bavoráčikov, audín a mercedesov, je viacmenej zlatokopka. O bééemvéé chlapcoch, ktorí si honia svoje egá krúžením na parkovisku pred tescom, možno nabudúce. :)

P.S. Bavoráky (ako aj Audiny, Mercedesy atď.) sú bez debatky fantastické autá. To len tie mladučké zlatokopky sú pri*ebané! :P

Foto: Depositphotos.com, Giphy.com