Neprechádza sa po prehliadkových mólach, no napriek tomu je snom mnohých mužov po celom svete. Reč je o 20-ročnej modelke menom Alexis Ren, ktorá si vďaka nevinnej tváričke a dokonalému telu získala srdcia miliónov fanúšikov. Hviezdička zo sociálnej siete sa však čoskoro objaví v tom najobľúbenejšom pánskom magazíne!

Neuveriteľne zvodná brunetka menom Alexis Ren zrejme ani netušila, ako jej Instagram zmení život. Krásku z Južnej Kalifornie totiž dnes na spomínanej sociálnej sieti sleduje viac ako 10 miliónov fanúšikov, ktorí sa nevedia vynadívať na jej dokonalú tváričku a perfektne tvarované pozadie. To zrejme neuniklo ani obľúbenému pánskemu magazínu Sports Illustrated, ktorý už vyzliekol také rakety ako Emily Ratajkowski, Irinu Shayk či Kate Upton.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tvorcovia legendárneho “plavkového” magazínu sa totiž rozhodli Alexis obsadiť do najnovšieho čísla pre rok 2018 a do sveta už vypustili aj prvé exkluzívne ochutnávočky. Brunetka s dokonalým telom nemá s nahotou najmenší problém, a tak sa už teraz môžme tešiť na poriadne “šmakocinky”. 🙂

Alexis Ren

Rajcovné videjká Alexis Ren z fotenia pre SI Swimsuit si môžete pozrieť —TU—, —TU— a —TU—

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram