Obľúbenej speváčke Sime sa podarilo nechtiac poriadne schudnúť. Najnovšie ukázala telo na Instagrame a rozhodla sa opäť naplno cvičiť. Keď teraz vyzerá takto, kto vie, aká šelma z nej bude o pár mesiacov!

Speváčka Simona Hegerová nikdy nepatrila k obéznym ženám, no v najnovšom príspevku, na ktorom je iba v podprsenke, priznala, že výrazne schudla. A to napriek tomu, že sa o to skutočne nepokúšala.

„Cítim, že mi niečo “chýba”… Vždy som bola štíhla, no dnes vážim 49 kg (170cm). Moja váha predtým bola okolo 54-56 kg…. Zamyslela som sa nad tým, kde to začalo, prečo a kedy som začala NEVEDOME chudnúť… Začalo to asi vtedy, keď som prestala cvičiť… Nikdy som necvičila preto, aby som schudla, chcela som pevnejšie telo, vyrysované svaly, čo sa mi aj podarilo a cítila som sa skvele, moja váha počas cvičenia sa vtedy zvýšila o 3-4 kilogramy,“ zdôverila sa svojim fanúšikom speváčka.

Potom však prišiel jej prvý album a Sima začala chudnúť. „Moje tuky sa stratili úplne, ručička na váhe išla dole… Mohol za to otočený režim, z nepravidelnej stravy sa stala v podstate postupne TAKMER žiadna… Trvalo to rok, čo som si zabúdala dávať prestávku na jedlo, pretože som si naplánovala tak nabombený každý týždeň, že čas na jedlo som mala väčšinou iba v aute po ceste niekam… Slovo “obed” sa nenachádzalo v mojom diári… Môj žalúdok sa stiahol…. Ale moje zdravie je OK, nie som chorá, aj keď často sa ma na to pýtate,“ priznala sa.

Teraz sa však rozhodla, že chce dať tomuto obdobiu jasnú bodku a začala opäť makať v posilňovni. A už po prvých tréningoch vyzerá naozaj skvele!  „To brucho, ktoré vidíte na fotke, na ktorej ho ani nenapínam mi drží ešte spred 3 rokov… Všetok tuk sa stratil a preto je stále vidieť moje vyrysovane brucho… S tukom z brucha a bokov sa stratil aj môj zadok, takže snažím sa viac papať a začínam zdvíhať ťažké váhy… Po prvom tréningu som si nevedela ani sadnúť na gauč, dnes to je tak opäť… Prišiel čas dať svoje telo znova dokopy, znova do formy, chystám sa na to už rok,“ povzbudzuje samú seba. Vyzerá to teda tak, že v najbližších mesiacoch bude mať speváčka ešte lepšie telo ako doposiaľ!

Fotku si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/SimonaHegerova