Home _newsletter Sonia je iná ako ostatné: Takéto ženské telo ste ešte nevideli!

Sonia je iná ako ostatné: Takéto ženské telo ste ešte nevideli!

0
Sonia je iná ako ostatné: Takéto ženské telo ste ešte nevideli!

Je tomu už rok, čo si mladá a sympatická Poľka Sonia Cytrowska povedala DOSŤ. Zahodila poslednú žiletku a vykašľala sa na holenie. S rozhodnutím 28-ročnej sekretárky mal spočiatku problém aj jej manžel. Svoju polovičku ale miluje natoľko, že ju toleruje i chlpatú. 

Sonia sa holila od svojich dvanástich rokov a stále silnejšie to vnímala ako tlak spoločnosti a médií. Mať hladké nohy aj intímne partie je dnes predkladané ako ideál krásy, a to jej prekážalo. Rozhodla sa preto ísť vlastnou cestou – cestou prirodzenosti. Zarastajúce časti tela pritom neskrývala, ale pravidelne si ich fotografovala a fotky vystavovala na sociálnej sieti.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Nie všetci ju podporovali, našli sa aj ostrí kritici. Sonia si však napriek tomu získala dosť fanúšikov, ktorí jej prirodzenosť ocenili. Najväčší šok to bol pre jej manžela – ten totiž svoju lásku poznal len ako oholenú a zvyknúť si na opak chcelo trochu času aj sebazapretia. Našťastie, v tomto prípade sa potvrdilo staré známe Láska hory prenáša. Alebo skôr – Láska je slepá? Ozaj, ako by ste to zvládli vy? Dokázali by ste svoju partnerku prijať i s ochlpením alebo by ste jej pri najbližšej príležitosti kúpili holiaci strojček?

Sonia Cytrowska

 

Chlpaté prsia Sonie Cytrowskej si môžete pozrieť   — TU — 

Zdroj: Instagram