Väčšine chlapom sa opité ženy nepáčia, ale veru keď je nejaká vďaka alkoholu povoľnejšia, prečo nevyužiť situáciu a nenamotať si ju úplne ešte nejakým drinkom. No pohárik za pohárikom a aj žena sa vie sťať pod obraz boží a na druhý deň mať sucho v ústach, bolesť v celom tele, nevoľnosť v žalúdku a najmä okno v hlave. Práve na túto tému sme dali reč s niekoľkými dievčatami, ktoré sa s nami podelili o najhoršie zážitky a pocity v spojitosti s alkoholickým vymazaním svojej pamäte.

 

Keď sa žena chystá na žúrku, vyštafíruje sa ako najväčšia hviezda. Prípravy na to, aby vyzerala dokonalo, jej trvajú aj niekoľko hodín. Veď chce predsa klofnúť nejakého štýlového týpka! Škoda, že si neuvedomuje, že už keď s ním bude pri bare popíjať vodku, bude vyzerať úplne inak, než v momente, keď vychádzala z domu. Ušetrilo by jej to množstvo času. A najhoršie na tom je, že keď už sa jej teda toho vyvoleného podarí zbaliť, nasáčkuje sa k nemu do bytu alebo si ho zavolá k sebe, no ráno sa vôbec necíti ako hviezda, ale ako najväčšia troska, ktorá sa vie ledva postaviť na nohy. A v hlave má úplne prázdno. Svoje o tom vedia aj babenky – Simona, Lujza, Mirka a Peťa.

Takmer som ostala tehotná s černochom!

Simona: Dnes už nechodím na diskotéky moc často, ale keď som mala tých 18 rokov, boli na každovíkendovom poriadku. Niekoľko večerov, resp. nocí bolo „osudových“ a keby môžem najradšej by som ich vymazala zo svojho života. Ale ako sa vraví, človek sa učí na vlastných chybách. Ten najhorší večer sa však odohral v Grécku, kam sme sa s kamoškami vybrali po úspešnom ukončení strednej školy. Pilo sa každý deň, od rána do večera. Čo-to sme pospali cez deň na pláži, zobudili sa a opäť začali nasávať. Celý čas nás vkuse otravovali černosi, ktorí predávali samé tie fejkové hovadiny. Jeden z nich bol obzvlášť prítulný, ale mne maximálne nesympatický. Nieže by som bola rasistka, skrátka mi prišiel úchylný a nechutný. Posledný večer sme sa s babami tak spili, že som sa ráno zobudila v cudzej izbe. Bola som úplne zmätená, vôbec som nevedela, kde som. V izbe nebol nikto, len ja, a bohužiaľ, totálne nahá.

Prečítajte si tiež: Opité dievčatá o svojich frajeroch: Pozrite, čo sme sa podozvedali

Zrazu sa vo dverách objavil ten, ktorý ma tak strašne odpudzoval. Pozdravil ma so slovami – tak čo, dáme ranné kolečko, včera si vyzerala, že sa ti to nadpriemerne páčilo. Chcelo sa mi strašne plakať a vlastne som bola ešte stále opitá. Hoci som netušila, kde sa nachádzam a myslela som, že ho ovraciam, ale vedela som, že musím odísť. Pocit, ktorý sa dostavil bol odporný! V ten deň sme už podvečer odchádzali, v autobuse som už bola ako-tak triezva a zrazu myšlienka, čo ak ma napustil, veď neberiem tabletky. To by bola v dedine hanba, keby som ostala tehotná a ešte k tomu s černochom, naši by ma zabili. Nepamätala som si vôbec nič, ešte ani tie telefóny vtedy neboli také, že by si všetci všetko fotili. Inak by som mala možno aspoň záchytné body, ale nemala som nič. Našťastie sa žiadne deti nekonali.

drunk 1

Na videu s lezbiacou sa kamoškou – obe nahé!

Lujza: My sme chodievali s kamoškami každý rok na jeden festival. Vždy sme sa vybalili nadmerným množstvom alkoholu a ako sa na správne festivalové ženy patrí, pili sme nonstop. Zážitkov máme neúrekom a každá sme si vždy odtiaľ odnášali svoju hanbu. Bolo nám to však jedno, vedeli sme, že tých ľudí už aj tak nikdy nestretneme. Až raz to bolo naposledy. Netuším kedy, netuším ako, ale keď sa mi prinavrátil ako-tak rozum, zrazu som si uvedomila, že fajčím v stane nejakému chalanovi a vedľa mňa moja kamoška ďalšiemu. Boli sme ožraté, tak sme to neriešili.

Prečítajte si tiež: 100 % pravdivé priznania: Čo robia študentky tajne na internátoch?

Po aktoch sa opäť čosi popilo a opäť zrazu stav, kedy sme nevnímali, teda aspoň ja nie. Vedomie sa začalo vracať nadránom, keď začalo svietiť slnko a ja som nad sebou zbadala chlapíka s mobilom v ruke. Nebol však sám. Bolo tam asi dvesto ľudí a takmer všetci s mobilom. My s kamoškou sme boli úplne holé. Olizovali sme sa, obchytkávali, navzájom sa dráždili. Zrejme sme mali pocit, že sme v stane, no my sme ležali na rozprestretom spacáku vedľa neho. V ten moment by sme boli najradšej, keby sme sa naozaj ocitli pod zemou. Takú hanbu som v živote nezažila a odvtedy som na ten fest ani nepáchla. Predpokladám, že video aktivisti zavesili už aj niekde na net, no nikdy som nemala odvahu po ňom pátrať.

Frajer ma našiel v našom byte s cudzím chlapom!

Mirka: Neveru vo vzťahu neuznávam, odsudzujem ju, no sama som raz zlyhala. S frajerom sme sa strašne pohádali, vykričal mi hrozné veci, a tak som, samozrejme, musela ísť zapiť žiaľ. Už keď som mala náladičku, začal sa okolo mňa motať sexy týpek. Vravela som si, že a čo, keď ma nechce ten môj, tak ma bude chcieť iný. Hlavu mi motal nielen alkoholom, ale aj rečami, ktoré som už po tých rokoch doma nepočúvala až tak často. Samozrejme, že mi to lichotilo, preto som mu komplimenty rada opätovala. Ale dovliecť si ho do bytu, to som fakt neplánovala. Navyše do bytu, kde som bývala s frajerom. Asi som si v tom stave ešte stihla uvedomiť, že nebude doma, lebo odišiel s kamošmi na chatu. Len mi nenapadlo, že by mohol prísť tak skoro. Absolútne neviem, čo sa medzi mnou a tým chudáčiskom z baru odohralo. Viem len to, že sme sa obaja zobudili na strašný krik. Môj frajer nás našiel, ako spíme v objatí. Bohužiaľ, alkohol neospravedlňuje, takže nepomohlo ani moje niekoľkodňové prosíkanie o odpustenie. Potom sa mi to ešte párkrát stalo, ale keďže som už bez frajera, nemusím mať voči nikomu výčitky.

drunk 2

Vyznala som lásku šéfovi a vyfackala jeho manželku!

Peťa: S alkoholom sa mi spája veľa trapasov, ale jeden mi zapríčinil vyhadzov z roboty. Vždy sa mi môj šéf zdal viac než sympatický, no nikto som si nedovolila  na neho niečo skúšať. Až raz na firemnom večierku, kde som sa ožrala ako prasa. Nevadilo mi ani to, že tam bol so svojou manželkou. Začala som ho pred všetkými obchytkávať, bozkávať na krku, vyznávať mu lásku. Jeho žena to, samozrejme, nenechala len tak a začala po mne kričať, čo si to dovoľujem. Tak som jej vynadala, že je to obyčajná ku*va, ktorá mu nevie porodiť ani dieťa a že sa na ňom len priživuje. Strelila mi facku a ja jej dve. Potom už zasiahol kolega a zároveň aj môj sused v jednej osobe, ktorý mi zavolal taxík domov.

Pomaly už začalo svitať a keďže bolo leto, tak som si ešte zapálila na lavičke pred barákom cigu. Akosi som však zaspala a zobudil ma až spomínaný kolega, ktorý sa o poldesiatej vracal domov a našiel ma ležať na lavičke vedľa grcky ako najväčšiu socku. Z tohto všetkého, čo som vám teraz povedala, si pamätám len to, ako ma zobudil. Aj to som bola ešte nacápaná, takže mi bolo jedno, že som asi šesť hodín spala na lavičke, kde ma videl každý, kto prešiel okolo. Bol to síce des, ale to najhoršie prišlo v pondelok, keď som prišla do roboty. Šéf si ma zavolal k sebe a spustil…. myslela som, že navždy vycestujem zo Slovenska. Dostala som výpoveď a pocit hanby, ktorý nikomu neprajem. Tak mi treba, keď neviem piť.