Už niekoľko mesiacov zabáva tento mladý komik všetkých svojimi vtipnými videami. Podľa neho za jeho talentom ale stojí hlavne to, že je buzna. Sám to o sebe tvrdí a nemá problém to priznať.

František Košarišťan, ktorého poznáme pod menom Fero Joke, nás zabáva už pár mesiacov vtipnými videami. Stal sa aj novou tvárou Markízy, kde nakrúca videa ako upratovačka Maja. V Lvl Lama sa nebál priznať Sajfovi, že prezliekanie za ženy ho baví. Nezostal však len pri tomto priznaní a pokračoval.

“Povedzme to tak, že je väčšia šanca a predispozícia, že určite urobíš lepšie ženskú, keď si buzna,”priznal sa mladík Sajfovi. Ten zachoval vážnu tvár a nechal ho hovoriť ďalej. Fero sa priznal, že ako jediný syn spôsobil svojej rodine šok. Ale snaží sa ukázať svojej silne veriacej rodine, že je dobrý človek. Bez ohľadu na svoju orientáciu.

“Si pri se*e žena alebo muž?” neodpustil si Sajfa. Fero zo smiechom priznal, že predtým bol takmer 9 rokov vo vzťahu ako ženská. Teraz si však našiel mladého zajačika Ondra.

Level Lama vs Fero Joke

Foto|Video: Instagram, YouTube