Slovenskom otriasa zatknutie mocného známeho muža, ktorý si mal údajne objednať vraždu svojej niekdajšej spoločníčky. Za šokujúcim odhalením stojí výpoveď mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka, ktorý dokazuje svoju silu aj spoza väzenských múrov!

Exminister a bývalý riaditeľ TV Markíza Pavol Rusko skončil v putách. Môže za to výpoveď mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka, ktorý sa pre denník Sme vyjadril, že Rusko si v roku 1997 objednal vraždu svojej vtedajšej spoločníčky Sylvie Volzovej.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Pavol Rusko

Pavol Rusko mal vtedy Mikulášovi Černákovi ponúknuť 20 miliónov slovenských korún za vraždu Volzovej v jeho banskobystrickej kancelárii. Motívom bol vraj prevod podielov spoločnosti, ktoré mala menovaná z donútenia podpísať a potom byť zlikvidovaná.

Mikuláš Černák už v roku 2015 prehlásil, že bude vypovedať o detailoch vrážd, s ktorými je spájané jeho meno. Aj zatknutie Pavla Ruska svedčí o tom, že nešlo len o prázdne reči. Spolupráca pri vyšetrovaniach mu navyše môže pomôcť dosiahnuť podmienečné prepustenie.

Zdroj: topky.sk, sme.sk | Foto: wikipedia.org, facebook