Všetci sme ako tak tušili, že drogy a rôzne ďalšie omamné látky na “zlepšenie nálady” k po*nografickému priemyslu patria a herečky si možno raz za čas zvyknú niečo na uvoľnenie dať. Realita je však podstatne drsnejšia! Dokumentárny film z produkcie National Geographic otvorene a bez servítky odkrýva príbehy herečiek z filmov pre dospelých a drogových dílerov.Po*no je priemysel v hodnote miliárd dolárov. V Los Angeles vytvára tisíce pracovných miest a väčšina oficiálnych štúdií stojí v San Fernando Valley, len 27 km od centra spomínanej svetovej metropoly. Na vrchole slávy sa v údolí natáčalo až 90 % amerických filmov pre dospelých.

V dokumente vystupujú bývalé, respektíve stále aktívne herečky ako Amanda Blow, Kacey Jordan, Jenna Presley alebo Yhivi. Priznali, že natáčanie péčkových filmov je pre ne mimoriadne náročné nielen fyzicky, ale hlavne psychicky, a ak chcú ráno vstať a pustiť sa do “práce”, musia sa najprv doslova sfetovať. “Zo všetkého najskôr sa musím sfetovať. Zafajčím si trocha kryštálu,” prezradila Amanda Blow, ktorá je závislá na metamfetamíne.

Mladé, atraktívne a bohaté dievčatá z péčkovej brandže vraj drogám veľmi ľahko podľahnú a výnimkou nie je ani Jenna Presley: “Ráno som bez fetu nemohla vstať. Musela som si dať lieky alebo kokaín, bolo úplne jedno, čo to bolo… ale musela som sa sfetovať!” Dnes je už mimo biznisu, zbavila sa aj závislosti a v miestnej cirkvi prednáša o závislosti, drogách a pod.

Ako by sme mohli písať o peniazoch, drogách a p*rnohviezdách a nespomenúť Charlieho Sheena, však? Herečka Kacey Jordan sa pochválila, že jej Charlie za jednú noc zaplatil 30 tisíc dolárov. No s jeho p*rno domom nebola úplne spokojná, niečo jej v ňom chýbalo. Išlo o tzv. “OD miestnosť”, do ktorej si dievčatá môžu zavolať domového lekára.

Celý dokument o drogách v péčkovom priemysle v češtine si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: youtube.com | Foto: po*nhub.com | instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.