Pamätáte sa ešte na Gyöngyi Bodišovú z Česko Slovensko má talent? Hoci by ste na jej CD čakali asi márne, momentálne zverejnila aspoň dve videá, na ktorých opäť spieva. Pôjde o veľkolepý návrat?

Prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako sa Gyöngyi Bodišová zo súťaže Česko Slovensko má talent zmenila. V roku 2015 vyhrala rozprávkových 100 000 a dostala tak šancu pre lepší život. Sama sa dušovala, že sa chce zabezpečiť, vydať CD a bude sa venovať hudbe. Lenže po súťaži o nej takmer nikto nepočul a keď sa objavili správy o nej, vyzeralo to, že žije v byte, ktorý by potreboval prerábku a jej celková vizáž nepôsobila tak, že by sa niečo od Talentu zmenilo k lepšiemu.

Teraz však poriadne prekvapila! Najnovšie totiž skúša šťastie v maďarskej súťaži a hoci nie je jasné, či postúpila, fanúšikov potešila aspoň dvoma videami. Na jednom spieva pesničku Je T´aime a na druhom One Night Only. Je otázne, či ju budeme mať opäť možnosť vidieť na pódiách, alebo či je toto len ďalší pokus o výhru peňazí a následné upadnutie do zabudnutia… Musíme však uznať, že spieva krásne.

Gyöngyi Bodišová

Gyöngyi Bodišová najnovšie videá

Foto|Video: Facebook