Šampión ťažkej váhy Brit Anthony Joshua (28) čelí novej výzve. Pri prvej obhajobe opaskov WBA (Super), IBF a IBO sa musí behom dvoch týždňov naprogramovať na nového vyzývateľa, Bulhar Kubrat Pulev (36) sa totižto zranil.Anthony Joshua sa musí len necelé 2 týždne pred obhajobou titulu a svojich opaskov vysporiadať so zmenou protivníka. Bulhar “Kobra”, ako Kubrata Puleva prezývajú, bol nútený vzdať sa kvôli zraneniu ešte pred bojom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kubrat Pulev musel odstúpiť pre zranenie

Táto novinka prekvapila nielen Joshuu, ale aj fanúšikov boxu. Ešte väčší šok však nastal, keď sa dozvedeli, že novým vyzývateľom bude Francúz Carlos Takam (36). Všetci totiž čakali o niečo zvučnejšie meno, ale podľa pravidiel IBF musel nasledovať ďalší v rebríčku IBF, ktorým je práve trojka Takam.

Nový vyzývateľ “Kamerunský lev” Carlos Takam

“Kamerunský lev” Carlos Takam (pôvodom z Kamerunu) odboxoval vo svojej profesionálnej kariére 39 zápasov, v ktorých má bilanciu 35 výher (27 K.O), 3 prehry a 1 remízu. Všetci teraz čakajú, ako sa na stret so šampiónom v cardiffskom Principality Stadium už 28. 10. 2017 stihne prichystať.

Joshua vs Takam nový duel o šampióna ťažkej váhy

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.