Slovenských hokejových fanúšikov zaskočila správa zo zámoria. Mladučký útočník Martin Réway totiž oficiálne skončil v kanadskom klube Montreal Canadiens. Kam teraz budú smerovať jeho kroky?Martin Réway je 22-ročný hokejový útočník, ktorý už v juniorskom veku vynikal svojou hokejovou genialitou. V roku 2013 si ho všimli aj skauti zo slávnej NHL a draftoval ho historicky najúspešnejší tím zámorskej profiligy Montreal Canadiens, ktorý si ho vybral v 4. kole z celkového 116. miesta.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Na seniorskej úrovni si Martin zahral pred touto sezónou za dva kluby a síce za český tím HC Sparta Praha a za švajčiarsky celok HC Fribourg-Gottéron. Uplynulý ročník síce kvôlli zdravotným problémom celý vynechal, ale počas tejto sezóny sa rozhodol bojovať o svoje miesto v prvom tíme Montrealu. Za farmársky tím Canadiens Laval Rocket však odohral v AHL len 5 stretnutí a požiadal vedenie klubu o rozviazanie kontraktu.

Zahraničné portály informujú o tom, že hráč sa vraj necíti dobre fyzicky ani psychicky a má pocit, že po ročnej pauze upadol do priemeru. Preto sa rozhodol požiadať o ukončenie zmluvy.

Počas týchto piatich duelov si Réway na svoje konto pripísal 2 asistencie, 6 trestných minút, ale aj 5 “mínusiek”. Zahraničné portály informujú o tom, že sa vraj necíti dobre fyzicky ani psychicky a má pocit, že po ročnej pauze upadol do priemeru. Preto sa rozhodol požiadať o ukončenie zmluvy. Odteraz tak budú slovenskí hokejoví fanúšikovia netrpezlivo čakať, kam jeho najbližšie kroky povedú.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Habsolumentfan.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D