V posledných týždňoch bolo okolo dlhoročného slovenského futbalového reprezentanta Martina Škrtela poriadne rušno. Hovorilo sa o tom, že záujem o jeho služby má slávna FC Barcelona a nedávno vyplávalo na povrch aj to, že na lane ho mal už taliansky veľkoklub Juventus FC! 

Jeho agent Karol Csontó poskytol totiž portálu Šport.sk prekvapivé informácie. V posledných dňoch prestupového obdobia údajne rokoval s predstaviteľmi Juventusu, ktorí mali o Martina obrovský záujem. Plánovali za neho zaplatiť 3 milióny eur, pretože jeden z ich obrancov Medhi Benatia odišiel do Kataru. Vedenie jeho aktuálneho klubu Fenerbahce SK však o niečom takom nechcelo ani počuť a túto ponuku zmietlo zo stola.

Turecký klub sa totiž prekvapujúco v najvyššej súťaži trápi a bojuje o záchranu. Odchod skúsenej opory zadných radov, akou Škrteľ určite je, by im teda nepomohol. Martinovi však už po sezóne končí zmluva, a tak je možné, že predsa len zmení svoje pôsobisko. No ťažko povedať, či sa ponuky od takýchto hviezdnych klubov ešte dostavia.

Zdroj: Šport.skFoto: Twitter