Pred pár rokmi na internete jeho hviezda zažiarila naplno, neskôr záhadne zmizol do zahraničia a teraz sa objavila šokujúca informácia o tom, že je mŕtvy. Všetko nasvedčuje tomu, že obľúbený Duško Goga už nie je medzi nami!

V posledných mesiacoch o ňom nikto nič nevedel, dokonca ani jeho najlepší priateľ Matúš Hudák, ktorý z Dušana Gogu urobil pred pár rokmi internetový hit a spolu tvorili nerozlučnú dvojicu. Videá, na ktorých veselý Duško spieva či tancuje, majú dodnes stovky tisíc zhliadnutí. Práve Matúš Hudák zverejnil na svojom instagramovom profile pred pár hodinami príspevok, na ktorom je oznámenie o Duškovom úmrtí.

38-ročný zabávač trávil posledné chvíle pravdepodobne v Holandsku, keďže rodina na oznámenie napísala prosbu o finančný príspevok na prevoz z tejto krajiny. Aj samotný Matúš sa v emotívnom príspevku rozpísal o tom, že dodnes ľutuje deň, keď musel Duška odniesť domov po vyhrážkach jeho rodiny „a toho bastarda, čo ho vzal do Holandska”. O ďalších správach ohľadom tejto tragickej udalosti vás budeme určite informovať.

Duško Goga – krič Kamil

https://www.youtube.com/watch?v=UeHnz1vih9g

Duško Goga tancuje

Duško Goga ako Peter Sagan

https://www.youtube.com/watch?v=HghDGqrhLSY

Foto|Video: Instagram/Matushudak, Pixabay.com, YouTube