Pikantné sny nie sú v živote muža žiadnou novinkou. Zvyčajne sa nám sníva o posteľnej gymnastike s neznámymi ženami od výmyslu sveta, či už je to herečka z péčka, populárna speváčka alebo tá príťažlivá kosť, ktorú ste dnes ráno stretli po ceste do práce. Občas sa nám však prisnie i s našou ex a potom sa budíme zmätení, čo to malo vlastne znamenať. Tu je odpoveď, nad ktorou ste si iste lámali hlavu!

S*x s bývalou partnerkou môže znamenať 3 podstatné veci. Prvou z možností je, že ste sa stále nedokázali od nej psychicky odpútať a neustále podvedome očakávate, že sa k sebe vrátite. To by však bola zásadná chyba! Návrat k ex je akoby ste čítali tú istú knihu, ale čakali, že dopadne úplne inak ako naposledy.

Druhou možnosťou je, že medzi vami sú stále nedoriešené veci, ktoré vašu myseľ zaťažujú. Môže to byť potlačená zlosť, frustrácia či ospravedlnenie, ak ste vo vzťahu vykonali niečo zlé a stále vás to trápi. Dajte voľný priechod pocitom a uľavte si.

Tretia možnosť je nedostatok s*xu, ktorý sa váš mozog snaží kompenzovať poslednými spomienkami na zásun. Zvyčajne s bývalou, pretože spomienky na intímny styk s ňou sú vo vás poriadne zakorenené. Nečakajte teda a choďte ju vysúložiť z hlavy s nejakou inou!

dream-ex-girlfriend

Zdroj: maxim.com |Foto: themodernman.com