Evander Kane je meno, ktoré pozná asi každý fanúšik zámorskej NHL. Vynikajúci hokejista, ktorý momentálne oblieka dres San José Sharks, sa s fanúšikmi podelil o zdrvujúcu správu. Evander navždy stratil svoju dcérku. 

Evander Kane kvôli bližšie nešpecifikovanému problému nehral súťažný zápas od konca februára. Dnes už je jasné, že dôvodom bolo zdravie jeho nenarodeného dieťaťa. Vo štvrtok 14. marca hviezdny krídelník “Žralokov” zverejnil na Twitteri smutný odkaz, v ktorom oznámil, že jeho nenarodená dcérka Eva zomrela v 26 týždni tehotenstva. Evander Kane poďakoval svojej rodine i najbližším za podporu, rovnako tak vyjadril vďačnosť nad prístupom organizácie San José Sharks.

Zároveň dodal, že Eva bola to najpožehnanejšie, čo ho v živote stretlo, a on i jeho manželka na ich malú dcérku nikdy nezabudnú. V mene celej redakcie želáme Evanderovi Kaneovi a jeho najbližším úprimnú sústrasť.

Zdroj: Sportsnet.ca, Twitter | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D