Najdrahším futbalistom slovenskej histórie je momentálne Milan Škriniar, ktorý oblieka dres talianskeho Interu Miláno. Už onedlho by ho mal ale na pomyselnom tróne nahradiť Stano Lobotka. Ten by mal odísť zo svojho súčasného klubu za 40 miliónov eur!V lete 2017 sa stal obranca Milan Škriniar najdrahším futbalistom slovenskej histórie, keď ho za 23 miliónov eur kúpil taliansky veľkoklub Inter Miláno zo Sampdorie Janov. V nedávnom rozhovore Škriniarov agent Karol Csontó prezradil, že rodák zo Žiaru nad Hronom mal najskôr odísť do španielskeho Atlética Madrid. V španielskej La Lige ale pôsobí aj ďalší Slovák a síce Stano Lobotka.

Stano sa stal v lete 2017 hráčom tímu Celta Vigo, ktorý ho kúpil z nórskeho klubu FC Nordsjaelland za 5 miliónov eur. V spomínanom rozhovore hráčsky agent prezradil, že podľa neho Stanislav Lobotka môže prestúpiť zo Celty až za 40 miliónov eur. Karol Csontó si myslí, že by to bolo pravdepodobné tak v horizonte dvoch – troch rokov.

Podmienkou tohto (na slovenské pomery) megaprestupu však je, že 22-ročný záložník musí pravidelne hrávať v klube i v reprezentácii. Ak by sa slová renomovaného slovenského agenta naplnili, rodák z Trečnína by s určitosťou zamieril do jedného z najväčších španielskych, prípadne európskych veľkoklubov.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Sport.sk | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D