Slovenskí hokejisti sú pre mladé kočky doslova magnetom. Nielenže chlapci s hokejkami nemajú prázdne vrecká, ešte sa pýšia aj vymakanými telami a prestížnym postavením v slovenskom šoubiznise. Naša hokejová omladina si práve preto spomedzi pekných tváričiek môže vyberať to najlepšie. Tieto výstavné cicušky im budete zaiste závidieť!Christián Jaroš

Mladý hokejový obranca Christián Jaroš hrá aktuálne v kempe Ottawy o miesto v prvom tíme a vstup do NHL. Dvadsaťjedenročný rodák z Košíc randí so šťavnatou blondínkou Sarou. Kočka si ale Jaroša musí držať zubami-nechtami, lebo v ankete známej slovenskej televízie o najpríťažlivejšieho obrancu to bol práve on, kto získal najviac hlasov.

christian jaroschristian jaros

Denis Godla

Denis Godla má výrazné zásluhy na bronzovej medajle pre Slovensko počas juniorských MS v roku 2015. Aktuálne je hráčom v tíme fínskeho Kuopia. Po boku úspešného športovca stojí (na šoubiznisový párik) priam neskutočných šesť rokov štíhla brunetka Natália Greschnerová.

Natalia GreschnerovaNatalia Greschnerovanatalia greschnerova

Juraj Majdan

Útočník Juraj Majdan sa môže pochváliť nielen skvelou bilanciou kanadských bodov, ale aj krásnou Simonou s neskutočným úsmevom. Bývalá finalistka súťaže Miss je v súčasnosti aj moderátorkou Tipsport ligy.

simona leskovskasimona leskovskasimona leskovska

Patrik Koyš

Patrik Koyš je dvadsaťjedenročný slovenský hokejový útočník, odchovanec klubu MHK Dubnica nad Váhom. Aktuálne hrá mladý krídelník za HC Košice, kam ho posunuli aj vynikajúce výkony v play-off. Koyš tvorí párik s očarujúcou Jennifer, sestrou Denisa Godlu.

jennifer godlovajennifer godlovajennifer godlova

Adam Jánošík

Adam Jánošík je hokejový obranca, pôvodom zo Spišskej Novej Vsi. Profesionálnymi výkonmi si zaslúžil nomináciu na MS 2017, kde za Slovensko nastúpil do šiestich zápasov a pripísal si aj jednu asistenciu. Hráč českého Liberca si voľné chvíle užíva so sympatickou blondínkou Alexandrou.

alexandra dugasovaalexandra dugasovaalexandra dugasova

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.