Tomy Kotty je známy predovšetkým ako raper, ale okrem hudby sa venuje aj tancu či hraniu v divadle. Mladý hudobník pred pár dňami krstil najnovší videoklip ku skladbe “NE!” a svoju podporu mu prišli vyjadriť viaceré známe mená slovenskej hudobnej scény.

Tomy Kotty sa už viackrát zviditeľnil ako nový objav na slovenskej hip-hopovej scéne, pričom najväčší ohlas vzbudil jeho featuring na Rakbyho skladbe “Obyčajný deň”. Tentokrát pre zmenu potetovaný hudobník spolupracoval s DJ-om JL Beatsom, ktorý je známy najmä produkciou so zahraničnými interpretmi.

Podľa Tomyho vlastných slov má skladba “NE!” odrážať povrchné správanie našej spoločnosti, ktorá odsudzuje ľudí na základe výzoru alebo oblečenia. Celý klip sa najskôr nesie v pochmúrnej nálade zachytávajúcej nesprávne hodnoty ľudí, ale napokon sa objaví tanečníčka Vierka Ayisi, ktorá stvárňuje alter ego pokoja a duševnej rovnováhy.

Tomy Kotty Ne krst

Vierka Ayisi a Tomy Kotty spolu momentálne tvoria pár, a tak je jasné, že krásna Vierka nemohla na krste tohto videoklipu chýbať. Spolu s ňou prišiel aj jej otec Fredy Aysi. Krst klipu “NE!” prebiehal v jednom bratislavskom podniku a krstilo sa syrom. Okrem Tomyho najbližších, priateľky Vierky a jej otca Fredyho Aysiho sa tejto udalosti zúčastnili viaceré známe mená slovenskej scény. Mladý talent prišli podporiť napríklad Matej Vávra, Palermo, Tina, Anita Soul či Barbora Švidráňová.

Exkluzívne zábery z krstenia videoklipu “NE”

Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst Tomy Kotty Ne krst

Tomy Kotty – Ne!

Video: YouTube.com | Foto: Richard Svoboda, Facebook